2726
عنوان

۱۳ تا کلونازپام

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 37 پست
نخور دختر تو دراز مدت معده و کبد مغزت داغون مبشه

دیگه چندتا دونه ای که مونده بود و انداختم دور و کلا دیگه هیچوقت نه سمته خودکشی میرم نه این قرصاا

واقعا به چشم خودم دیدم خدا بهم رحم کرد 😍🤍

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
برو دکتر حتما حیف معده ته 

باورت میشه تا امروز ظهر کلا تو حال خودم نبودم حتی نمیتونستم صاف راه برم همش خواب بودم الان کامل هوشیار شدم اثرش از بدنم رفته خداروشکر حالم بد نشد وگرنه میخواستم برم دکتر یا بیمارستان خانوادم متوجه میشدن فقط و فقط خدا رحم کرد بهم

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی چطوری؟بیا حالتو بگو؟اخه مشکلت چیه؟

عزیزم مرسی که حالم و پرسیده بودی اون موقع واقعا تو حال خودم نبودم 

امروز اثرش کامل از بدنم رفت همش خواب بودم تا امروز یعنی واسه غذا هم بیدار نمیشدم

خلاصه تجربه بدی بود الان فهمیدم چه اشتباهی کردم

خدا دستمو گرفت نجاتم داد واقعا، که کارم به دکتر و بیمارستان نکشید و خانواده نفهمیدن

2728
عزیزم مرسی که حالم و پرسیده بودی اون موقع واقعا تو حال خودم نبودم  امروز اثرش کامل از بدنم رفت ...

خداروشکر توفکرت بودم،اصلا به فکرخودکشی نباش این روزا اکثرا میرن روانپزشک وبا دارو خودشونو سرپا نگه میدارن،زندگی سخته و چاره نداریم جز ادامه دادن 

چه جوری خانواده ات نفهمیدن چند روز خواب بودی ؟ 

کلا خواب نبودم که 

بیدار میشدم واسه دستشویی و این‌چیزا ولی کلا گیج میزدم اصلا تعادل نداشتم‌ نه تو حرف زدن نه راه رفتن

چندروز قبلش سر یه سری چیزا شب تا صبح بیدار میموندم واسه همون خداروشکر فکر کردن از بیخوابیه🤦🏻‍♀️

خداروشکر توفکرت بودم،اصلا به فکرخودکشی نباش این روزا اکثرا میرن روانپزشک وبا دارو خودشونو سرپا نگه م ...

مرسی عزیزم‌ واقعا فکر نمیکردم‌کسی تو این چند روز به فکرم باشه😅😍

آره همه یکی دوتا مشکل تو زندگیشون دارن دیگه عادت کردیم‌ همه

منم قبلا پیش روانپزشک و روانشناس میرفتم دارو مصرف میکردم ولی خداروشکر زود اوکی شدم

ایندفعه دیگه خیلی فشار روم بود فوت پدرم، اذیت و آزار خانواده مادری و پدری ، حرفای مامانم‌ و هزارتا چیز دیگه

‌خلاصه منظورم اینه واقعا این دفعه دیدم‌چجوری خدا بهم رحم کرد فهمیدم باید زنده بمونم لابد قراره اتفاقای خوب و معجزه تو‌زندگیم پیش بیاد که نَمردم دیگ😂😂😂

تصمیم گرفتم به این دید بهش نگاه کنم حالم خیلی بهتر شدههه

مرسی عزیزم‌ واقعا فکر نمیکردم‌کسی تو این چند روز به فکرم باشه😅😍 آره همه یکی دوتا مشکل تو زندگیشون ...

خب خداروشکر  که خوبی 😍انشالله همه مشکلاتت حل میشه .اره بابا همه گرفتاریم ولی خدابزرگتر از گرفتاری ماست.خدا پدرتو بیامرزه روحش شادباشه.