2703
2553
عنوان

شده یهویی دلتون بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 21 پست
الهی که سال دیگه با نی نی بری منم دعا کنی البته اگه یادت مونده باشم خوشگللللم💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍😍

ایشاللله🥺🥺🥺❤❤❤حتما یادم میمونه ایشالله بهترینا نصیبت بشه عزیزدلم❤❤💞💞

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
ایشاللله🥺🥺🥺❤❤❤حتما یادم میمونه ایشالله بهترینا نصیبت بشه عزیزدلم❤❤💞💞

فدات شم کههه امشب میخوام قران بخونم کلللی یاد شما خواهم بود😍💋💋💋💋

مخالفی، لطفا در تاپیکم شرکت نکن یا ریپ مخالف نزن، حالم به اندازه کافی بدهست، ااومدم اینجا یه ذره بهتر شم .مرسی که درک میکنی💖.     ……………..خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم گلم🥺🥺خدادخترتو حفظ کنه برات🤲🤲 میشه بگی بارداریتو چطور گذروندی؟  چقدر استراحت م ...

فداتشم💋

بعدزایمان ۸ماه بعد اقدام کردم..بعد سرکلاژکرده بودم۱۱هفته بودنی..تا اخربارداری استراحت مطلق بودم شیاف هرشب امپول هفتگی بود...هفته۲۳انقباض داشم قرصم میخوردم.بالاخره ۳۸هفته بادرد واینارسید

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2456
فداتشم💋 بعدزایمان ۸ماه بعد اقدام کردم..بعد سرکلاژکرده بودم۱۱هفته بودنی..تا اخربارداری استراحت مطلق ...

ممنون که جواب دادی عزیزم💞💞💞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
فدات شم کههه امشب میخوام قران بخونم کلللی یاد شما خواهم بود😍💋💋💋💋

مرسی عزیزدلم قربونت برم❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله خدابهت دوتانی نی قشنگ میده ان شاءالله 

مرسی قشنگم💞💞❤💞

1
5
10
15
20
25
30
35
40