2703
2553
چه ربطی داشت؟ اسی گفت بهم میخوره چن سالم باشه منم گفتم ۳۶

اها.

ببخشید فکر کردم از روی تیپشون گفتین..

شرمنده عزیزم.معذرت میخوام.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
ندارم که عکسارو 

پست بالایی گفتی به یه کاربر که نمی‌دونم شما کدومی بعد میگی نداری😁 بابا خودم میگم یکی عکسمو بذاره ، عکس چشمه دیگه، عجبا، والا به نی نی یار نمیگم

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حضوری باید بری  میگن با جیمیل فیک عضوه یکم زمان میبره

اداره ها تو این شرایط کرونا خیلی آلوده هستن 

می ترسم حضوری برم بخاطر یه عکس کرونا بگیرم 

واقعا نمی ارزه 

ولی خیلی ها تو این سایت شوهراشون خیلی حساسن... 

بیشتر دلم برای اون ها می سوزه 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2720
پست بالایی گفتی به یه کاربر که نمی‌دونم شما کدومی بعد میگی نداری😁 بابا خودم میگم یکی عکسمو بذاره ، ...

دیدم عکسارو با اینستای  دوستم دیدم بعد انفالوش کرد اخه یکی بهم گفت چندتا از تو عکس داره

2714
دیدم عکسارو با اینستای  دوستم دیدم بعد انفالوش کرد اخه یکی بهم گفت چندتا از تو عکس داره

یکی از کاربرا الان گذاشت، تابلو شد وقیح از کدوم قشره با توجه به پستی که زیرش گذاشته😁 کسی از چشم منو نمیشناسه ولی این کاربرا دستشون رو شد

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت