2726
عنوان

دوست اشغالم

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 20 پست
میدونم چه حسی داری 😐 چون اون فتنه هم انقدر منو چندسال عذاب داده و اذیت کرده که دقیقا با دیدن عکسش ح ...

دقیقا درکت میکنم اینم یجور با من اینکارو کرد با فتنه هاش خیلی ادم عوضی و اشغالی بود دو روووو به تمام معنا خواهر خدا صبرت بده امیدوارم یجوری از شرش خلاص شی آدم سمی زندگی رو به آدم زهر مار میکنه و خودش حال میکنه ازین زورم میاد که اونقد منو عذاب داد و خودش داره حال میکنه میمون سگ😐تنها خواستم اینه که دانشگاه باز نشه تا من فارغ التحصیل شم و ریخت این سگ شیطان رجیم رو دیگه نبینم😐

تاپیکامو نخون  
برن به درک  داشتم فکر میکردم عن خانوم تا الانم زیادی وقت و انرژیمو گرفته  چرا با فکر کرد ...

برات آرزوی موفقیت میکنم حق با توعه فقط برا من دعا کن دانشگاه باز نشه و تا ابد ریخت اینو نبینم😐👌

تاپیکامو نخون  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا درکت میکنم اینم یجور با من اینکارو کرد با فتنه هاش خیلی ادم عوضی و اشغالی بود دو روووو به تمام ...

ان شاالله مجازی میگذره نمیبینیش . خوبیش اینه از فامیل نیست میشه قطع رابطه کرد . کاش میشد اون فتنه هم شرش کم میشد وگرنه من نمیتونم حذفش کنم  خود روزگار باید برام حذفش کنه 😐 یه نسبتی هم داره که مثل زگیل و کنه چسبیده مگه میشه دور شد 😑 من خودم از یه سنی همه آدمای سمی زندگیم رو حذف کردم راحت شدم حتی دوست و فامیلای خودم. فقط این یکی مونده که بخاطر شوهر بچه ننه نمیدونم چیکارش کنم 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2728
ان شاالله مجازی میگذره نمیبینیش . خوبیش اینه از فامیل نیست میشه قطع رابطه کرد . کاش میشد اون فتنه هم ...

خدا یجوری راحتت کنه از شرش قشنگ درکت میکنم چه مصیبتیه آدم سمی☹❤

تاپیکامو نخون  
خدا یجوری راحتت کنه از شرش قشنگ درکت میکنم چه مصیبتیه آدم سمی☹❤

ان شاالله . امیدوارم شما هم دیگه اونایی که آرامشت رو بهم میزنن نبینی ازت دور باشن ❤ 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲