2726
عنوان

به دونه چرا انقد گرونه. نکنه گرون داده

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 34 پست
از این‌به بعد به بگیرم دونه هاشو درمیارم نگه میدارم . انقد گرونی شده از همه چی باید ادم استفاده کنه& ...

اره بابا اون موقعهم‌که کرون نبود من دونه هاشو بیرون‌نمیریختم چون واسه سرفه عالیه 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم از کارخونه مربا سازی هم بخری نهایتش ۱۰ الی ۲۰ کیلو داشته باشت. مثل خود میوه به نیست که تن تن ۱ ...

از باغها میخرن بابا تو شهر ما انقد عطاری زیاد شده که نگو خودم به چشم میبینم خیلی میکشن روش چای سبز اینجا میدن ۲۰۰ شهر بغلی۱۰۰ دیگه فک کن

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2728
اره وقتی با شوهرم میریم خرید کلی تو فروشگاه اصلا نگاه نمیکنم چند شده همون ندونم اعصابم راحتتره

دقیقا 

چه چیزایی که گرون شده که فکرشم نمیکنی

ندونی بهتره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑