2737
2734
عنوان

با خواهرم قهر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 42 پست
منم خواهرم ۱۰ سال ازم کوچیکتره من ۲۱ سالمه اختلافش زیاده ولی دعوا هم زیاد داریم بازم ولی اون نمیدونه ...

خدا واسه هم حفظتون کنه گلم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خواهرای کوچکترم بهم بی احترامی  میکنند یک سال طلاق گرفتم توی جربان طلاق یک جور بعد طلاقم یک‌ ...

واسه منم همینه تا دختر خونه بودم خیلی اذیت شدم و همین خواهرم خیلی بی حرمتم میکرد ولی من از چشم مامانم میدیدم چون یه بار بهش نگفت این خواهرت ازت بزرگتره احترامشو نگه دار.

عزیزم خدا به دلت آرامش بده منم خیلی به طلاق فکر کردم ولی چون نمیخام برگردم به اون خونه تا از نظر مالی مستقل نشم طلاق نمیگیدم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
بزنین پس گردنش و از دلش در بیارین  بگین هر جور خودت مایلی آبجی یا خواهر کوچولو  تو این ق ...

کنارش نیستم همون موقع هم خیلی دلداریش دادم خدا میدونه فقط نیتم این بود راهو اشتباه نره بالاخره آدم دلش نمیخاد عزیزانش شکست بخورن

2728
اون باید بفکر باشه  چطو باهات اشتی کنه 😊

غده و مغرور من میگم اشکال نداره اون نادونه مگه دنیا چند روزه بزار من پیش قدم بشم

واسه منم همینه تا دختر خونه بودم خیلی اذیت شدم و همین خواهرم خیلی بی حرمتم میکرد ولی من از چشم مامان ...

خدا بهت کمک بده از من شوهرم یک حیوان صفت بود

خواهرشوهرم نازا بود ترسیدم ازش که برم زیر یک سقف فرار کردم من توی عقد طلاق گرفتم

خواهرم برای طلاقم و بعد طلاق خیلی اذیتم کرده

واقعا هیچ وقت فراموش نمیکنم

معلومه خیلی مهربونی خوش به حال خواهرت 😍

عزیزم اونم مهربونه ولی بعضی وقتا قاطی میکنه خیلیم مغروره

2738
یه پفک و دو تا چیپس بگیر بگو خره بیا با هم بخوریم خداشاهده که من همیشه این مدلی با خواهرم آشتی می م ...

عزیزم پیشش نیستم

غده و مغرور من میگم اشکال نداره اون نادونه مگه دنیا چند روزه بزار من پیش قدم بشم

آفرین .ولی باعث نشه انتظاراتش همیشه بالا بره .حیف این خواهری ک مث تو داره 😟😓

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
آفرین .ولی باعث نشه انتظاراتش همیشه بالا بره .حیف این خواهری ک مث تو داره 😟😓

فدات گلم من کلا طاقت ناراحتی دیگرانو ندارم