2726
ببرش دکتر بهش قطره میده  البته تاثیرشون خیلی کمه اگه شیر خودت را میدی نفاخ اصلا نخور آروغش را ...

باشه

ببین این وقتی گریه میکنه با دهنش دنبال سینه میگرده میدم بخوره نمیتونه بخوره جیغ میزنه ینی کولیکه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میزنم

ایشالله هیچی نمیشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ببرش دکتر بهش قطره میده  البته تاثیرشون خیلی کمه اگه شیر خودت را میدی نفاخ اصلا نخور آروغش را ...

پسرمن سه شیفته ۷صبح تا ۱ ظهر و چهار عصر تا۷ ضب و از ۱۲تا ۴صبح 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728

پسرمن سه شیفته ۷صبح تا ۱ ظهر و چهار عصر تا۷ ضب و از ۱۲تا ۴صبح 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

عزیزم کولیک داره بزارش تو گهواره قدیمیا ننو فکر کنم اسمشه یا براش درست کن

شکل تاب جنگلی هاست که تو فیلما روش میخوابن بین دوتا درخت میبندن😍😄

اوناییم که قبلا گفتم رعایت کن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
باشه ببین این وقتی گریه میکنه با دهنش دنبال سینه میگرده میدم بخوره نمیتونه بخوره جیغ میزنه ینی کولی ...

پستونک بده بخوره عالیه واسه دل درد

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

قطره کولیک ایزم بده بهش با پدی لاکت

شکمشم ماساژ بده با روغن زیتون

عزیزم کولیک داره بزارش تو گهواره قدیمیا ننو فکر کنم اسمشه یا براش درست کن شکل تاب جنگلی هاست که تو ...

فک میکنی با این چیزا اروم میشه؟ وقتی میزنه سیم آخر هیچی نمیتونه آرومش کنه 

قطره کولیک ایزم بده بهش با پدی لاکت شکمشم ماساژ بده با روغن زیتون

شکمش ک وقتی گریه میکنه نمیزاره دس بزنم چ موقع هایی ماساژ بدم؟

قطره کولیکیزو  وقتی گریه میکنه میدم اثر نمیکنه باید ساعات مشخصی بدم براش؟

شکمش ک وقتی گریه میکنه نمیزاره دس بزنم چ موقع هایی ماساژ بدم؟ قطره کولیکیزو  وقتی گریه میکنه م ...

هر 6 ساعت یکبار 7 قطره بهش بده قبل شیر خوردن

قبل اینکه گریه اش شروع شه ماساژ بده قشنگ بار از زیر دستت رد میشه تو روده اش 

سامین که من با همین ماساژ آرومش کردم 3 ماهه هنوز گریه شدید نکرده