2737
2734
عنوان

همگی بیاید😊💚💙🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 89 پست
😍😍😍 ممنون عزیزممم 100 تا برام بفرست قربونت منم براتون الکرسی خوندم و 10 صلوات فرستادم. حاجت روا ...

فدات گلم ان شاء الله حاجت رواشی 🤲🏻💙💚🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
من دارم میرم کاری نداری؟!

کجا میری؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجا میری؟

لغو

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
لغو

واسه چی؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2728
واسه چی؟

دگ خودت میدونی ک خیلی وقتع قید نی نی سایتو زدم 

بود نبودم فرق ندار عزیز

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
دگ خودت میدونی ک خیلی وقتع قید نی نی سایتو زدم  بود نبودم فرق ندار عزیز

چی بگم هرجور راحتی

شمارمو ک داری هروقت خواستی واتساپ یا تل پیام بده

مواظب خودت باش

2738
من خیییلی حاجت دارم دوست عزیزم.دیگه کرمته.برام هم دعاکنیدخداشرظلم ظالم رااززندگیم کم کنه دایم میگه م ...

سلام گلم برات 500 تا میگم ان شاء الله همه چیز خوب میشه حاجت روا باشی ان شاء الله 🤲🏻💚💙🌹

چراغ ظلم شبی سوزد شبی دیگر نمی سوزد

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
@اعتصامی   ممنون میشم دوستاتم تگ کنی عزیزم @رهگذرپاییزی   @چمنگل   ان شاء ...

سلام عزیزم

میشه اگه صلواتات تموم نشده ۱۳۳ تا صلوات هم از طرف من و خانوادم و همه ی مریضا و همه ی ناامیدا بفرستی.‌‌‌‌‌‌‌‌‌....🙏

الهی خیر ببینی❤

ممنونم💛💛💛

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
سلام عزیزم میشه اگه صلواتات تموم نشده ۱۳۳ تا صلوات هم از طرف من و خانوادم و همه ی مریضا و همه ی ناا ...

سلام به روی ماهت گلم تموم نشده همچنان ادامه داره عزیزم باکمال میل ان شاء الله خدا به همه سلامتی بده🤲🏻💚💙🌹

هرچقدر دوست داشتی برا منم بفرست مرسی عزیزم♡ @______negar______     @first_ladyy &nbs ...

😘😍

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
😘😍

😭

😭

چطوری عنتری؟؟😁چرا گیه میتونی؟؟

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
چطوری عنتری؟؟😁چرا گیه میتونی؟؟

گمشو پیوی😭

2706