2726
عنوان

اگه پسر خواهرتون دخترتونو بزنه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 20 پست
آره منم بد داد زدم اصلا اونطوری زد حالم بد شد دیدم بچمو میزنه خواهرمم ناراحت شد که داد زدم سر بچش

درسته. بنظر من وقتی دعوا شون میشه و هر 2 مقصر هستن هم شما هم خاهر شما. جفت شون و دعوا کنید و حرف بزنید باهاشون بعد بگید، اصلا حق ندارید باهم بازی کنید حرف بزنید. هر کدوم جدا بازی کنن. بزرگ شن خوب میشن باهم. فقط بزرگتر ها نباید بهتون بر بخوره سر بچه باهم ناراحت شید.دیگ خودتون باید مدیریت کنید. من یادمه پسر عموم حرصمو در می‌آورد دعوا میکردیم از صب تا شب. وقتی یسال بزرگ شدیم دیگ دعوا نکردیم مامان بزرگم هنگ کرده بود 😂چرا نوه هام دعواشون نمیشه 😅خیلیم باهم خوب بودیم وقتی بزرگ شدیم. مامانم و زن عموم مدیریت میکردن. اصلا هم از همدیگ ناراحت نمیشدن. 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
درسته. بنظر من وقتی دعوا شون میشه و هر 2 مقصر هستن هم شما هم خاهر شما. جفت شون و دعوا کنید و حرف بزن ...

آفرین .منم میگم کاش رفتارمو مدیریت میکردم و خواهرمو دلخور نمیکردم

بچه های ما با هم بازی نمی کنند. چون همسن نیستن. ولی مثلا یچی بخوان اونا بردارن دخترم میدووه برمیداره و حرصشون میده. اونا هم یاد گرفتن اعتراضشونو با کتک نشون بدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی شما بچتو یه بچه بزرگتر محکم محکم بزنه دخالت نمیکنی؟‌

نه اصلا جلو جمع داد قال نمیکنم  یا ب بچه ام یاد میدم از خودش دفاع کنه یا خیلی اروم تذکر میدم اگر هم برنامه هیشه اشونه ک نمیذارم باهاشون بازی کنه 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2728
آفرین .منم میگم کاش رفتارمو مدیریت میکردم و خواهرمو دلخور نمیکردم  بچه های ما با هم بازی نمی ک ...

نگران نباش. گذشت. شما و خواهرتون باهم حرف بزنید از این ب بعد با مدیریت همدیگه باشید تا بزرگ شن و متوجه شن بچها. با حرف زدن قطعا گوش میدن حتی اگ شيطون ترین بچه باشن. 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
بخدا کل کل کنند. دعواش کنند. جیغ بزنن سرش  فقط میگم من‌رو زدن حساسم خواهرم‌همش با بچم کل ک ...

اصلا به قهرخواهرت توجه نکن بچه های اون عاقل و بالغن بچه تو خیلی کوچیکه اصن اهمین نده  و نذار بزننش 

بچه کوچولوها گناه دارن نمیتونن ازخودشون دفاع کنن بوس ب دخترت خیلی دوس دارم دختر این سنی😍