2726
عنوان

داداشم دست روم بلند کرد🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 34426 بازدید | 698 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خداروشکر ندارمم روزی صدبار خداروشکر میکنم 

خوشا بحالت😐😐😐

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

خانوما تاپیک آخرم ختم صلوات برای حاجت روایی بیایین

التماس دعا 🤲🙏

خدایا کمکم کن بال و پرم و نشکن من به جز تو پناهی ندارم🤲 هرکس امضام و میخونه برام دعا کنه محتاجم به دعا🙏
2728
باور کن الانم خواستگارای خوب به خاطر شرایط پدرم دارم اما وقتی یکی به خاطر شرایط اجتماعی خونوادت بیاد ...

صبر کنی کسی هم میاد که در نگاه اول دل تو رو ببره. منم هفت سال با یکی دوست بودیم خیلی آقا بود و مهربون اما خب متاسفانه چون شهر دور بود و اینکه قبلش باهم دوست بودیم مادرم قبول نمی‌کرد. می‌گفت هم برات سرکوفت میشه هم دوری و تنها گیرت میارند اذیتت میکنند. چون تو این هفت سال خانواده ها مطلع بودن و من خونه ی اونها هم میرفتم مهمونی. حتی خانواده شم باهام خوب بودن. اما بحرف مادرم گوش کردم بعد از ۷سال جواب رد دادم. خودمم شوکه شدم از کارم. اونا زیاد پیگیری کردن اما سر حرفم موندم. اون انقد مرد بود با اینکه خطمو عوض نکردم هیچوقت مزاحمم نشد.  بعد از ده ماه یه خواستگار خوب واسم اومد و قبول کردم و خانوادم هم راضی بودن. الان هشت ساله زندگی میکنم راضیم و خوشبخت. گاهی به اون آقا فکر میکنم اما نه برای خیانت یا اینکه مثلا همسرم بد باشه و من یهو یاد اون بیفتم. نه. فقط ب خاطرات خوش گذشته فک میکنم گاهی. مثل همه مردم که به خاطرات خوب یا بد گذشته گاهی فکر میکنند. برای همین میگم صبر کن و به حرف خانوادت گوش کن. ضرر نمیکنی. من اون موقع دانشجوی فوق لیسانس بودم بعد از اینکه اون آقا رو رد کردم از بس اذیت میشدم از دوری و برای خدا گریه میکردم یهو یعالمه اتفاقاتی خوب برام افتاد مثلا دوتا مقاله از پایان نامم در آوردم و نمره پایان نامم بیست شد بعد سریع تو یه دانشگاه استخدام شدم و به یک ترم نکشیده خودم دفتر خدمات (پیشخوان دولت) زدم. اصلا خودم باورم نمیشد. بعد هم با همسرم چندماه نامزد موندیم تا شناختم کامل بشه بعد ازدواج کردیم. 

از اینکه پسرمو دارم خیلی خوشحالم.
صبر کنی کسی هم میاد که در نگاه اول دل تو رو ببره. منم هفت سال با یکی دوست بودیم خیلی آقا بود و مهربو ...

چه قدر عالی عزیزم

ممنون بابت راهنماییت 

ایشاالله همیشه خوشبخت و موفق باشی گلم❤

نازنینم💜
جدی؟چه جالب خخخخ حالا تاپیک میزنم میگم چیشد

😅😅اره بهم بگو

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...