2726
عنوان

به کمکتون نیاز دارم لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 20 پست
قربونت ببین گرامر به لغت لغت به گرامر  هیچ کدوم اولویت ندارن جفتشم مهمه گرامر بلد نباشی مف ...

واییی مرسی عزیزم راهنمایت فوق‌العاده بوده واقعا به این راهنمایی نیاز داشتم چون خیلی گیج بودم که از کجا شروع کنم روشنم کردی دستت طلا مهربون😘😘

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞
من خودم فوق دارم. استعدادش  هم داشتم. ولی چم و خم راه را بلد نبودم....الان تازه دستم اومده ک زی ...

ببخشید میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی مرسی عزیزم راهنمایت فوق‌العاده بوده واقعا به این راهنمایی نیاز داشتم چون خیلی گیج بودم که از ک ...

فدات جیگرم خوشحال میشم کمکت کنم😍

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
2728
ببخشید میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدین

میگم ک باید بدونی ک خوندن ی بخشی از کار هس. فیلم ببینی آهنگ گوش کنی کتابهای متفرقه بخونی و بتونی اینها را استفاده کنی تو مکالمه. اگ واقعا علاقه مند باشی و تلاش کنی کم  کم راه می افتی. ما رفتیم ترجمه همش چسبیدیم ب ترجمه و یادگیری مهارتهای speaking. Listening  reading  writing هم غافل شدیم. تعداد خ کمی تونستن از صفر ی چیزی از اینا یاد بگیرن. استادهای ما هم عین خیالشونم نبود. ما هم غافل از همه جا فقط سرگرم همون چنتا کتاب و ترجمه بودیم. نمی دونستیم باید خودمون برنامه داشته باشیم و پیش بریم ...

الله فقط تو را دارم...دستم بگیر...از آن دستگیریهایی ک بمن عزت دهد...
میگم ک باید بدونی ک خوندن ی بخشی از کار هس. فیلم ببینی آهنگ گوش کنی کتابهای متفرقه بخونی و بتونی این ...

بله دقیقا درسته خیلی ممنون❤️