2726
چه خبره؟چرا همه میگن نذار؟!قبلا بخاطر عکس خودکشی میکردیم....من ندییییدم

آهای خبرنداری 

عکسارفته اینیستا

باریتم بخوانین😂😂😂

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدااتم قربونت برم باش خبرشو میدم😀

ایشالاعزیزدلم😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728
واقعا؟ شت..

والااونروزتاپیک زده بودن وچندتن ازکاربرای اینجاهم اکنون راهی پلیس فتاشدن😶

اره والاماه پیش ی حماقتی کردم گذاشتم خدارحم کرد😐سارینارومیشناسی؟عکس اونم بود

منم خیلی وقت پیش شاید اخرای پارسال گذاشتما ولی ی تیکه بود انقدم زود برداشتم فک کنم کسی ندید😂

ن خدایی زیاد کاربرارو نمیشناسم زیاد ب جز ی چن تایی

همین.
منم خیلی وقت پیش شاید اخرای پارسال گذاشتما ولی ی تیکه بود انقدم زود برداشتم فک کنم کسی ندید😂 ن خدا ...

بازم شکرب خیرگذشت 😂😂🌹