2726
عنوان

مامانایی که نوک سینه نداشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 62166 بازدید | 41 پست
اومدم بگم که چند روزه بچه دو ماهه ام سینه رو بدون رابط میگیره. واقعا اتفاق مهمیه که فقط مامانایی که این مشکل رو دارند میفهمند یعنی چی. خواستم بگم اگر من و بچه ام تونستیم این مشکل رو حل کنیم شماها هم میتونید. صبر داشته باشید، تسلیم بچه نشید، ولی باهاش لجبازی هم نکنید
وای خدا منم همین مشکلو دارم. البته من بچه دومم هست.
سرنگ خیلییییییی درد داره.
رابط هم بچه عادت میکنه. چون نوکگ رابط خیلی بزرگه. شیر دادن با رابط هم سخته.
شیر دوش هم بد نیست. باعث میشه یکم نوک سینه دربیاد.
من خیلی نگرانم برای بچه دومم همچنان همین مشکل و دارم.
چی کار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تازه زایمان کردم و همین مشکل دارم خیلی بده روزای اول کارم گریه بود و بچم گرسنه میموند رفتم دکتر گفت بچه باید بستری شه 3 روزه غذا نخورده و شیر خشک بهش دادم و تو بیمارستان از شیر دوش برقی استفاده میکردم
ولی الان 12 روزه و میمکه و شیر هم اومده تو سینه ام ولی الان مشکلم اینه که دائما شیر میخواد 10 دقیقه شیر میخوره و 10 دقیقه میخوابه
شما هم اینطوریه
گروه نارنجی : وزن ۶۱:۴۰۰ ، هدف ۵۰،قد :۱۵۸ ، شروع : سه اسفند ۱۴۰۱
تبریک میگم منا جان
تا 1ماهگی که فک نی نی ضعیفه و نمیتونه خوب مک بزنه و زود خسته میشه و معده اش کوچیکه زود به زود شیر میخوره. دختر من اوایل 40 دقیقه شیر میخورد و نیم ساعت بعدش هم شیر میخواست من همه اش آماده نشسته بودم. اما اگه سیر بشه حسابی دیرتر شیر میخواد. شاید هنوز شیرت زیاد نشده که سیرش کنه اما روز به روز بهتر میشه. دختر من الان 84 روزشه هر 2-3 ساعت شیر میخوره.
2728
وای واقعا؟؟؟ 😣 پس اگه نخوره شیر خوده سینه چی میشه😐 خیلی مشکل بدیه

خیلی تلاش کردم متاسفانه نشد خیلی ناراحتم ک شیر خودمو نتونستم بدم ..ازبس ک مک نزد خشک شده شیرم الان سهماهشه پسرم

سعمن پنج روزه زایمان کردم نوک سینه افتتاح امروز داشت میزد به سرم شیرخشک بگیرم که یکی پیشنهاد سرنگ ده میل داد شوهرم رفت خرید خیییییلی درد داشت ولی یکم که کشید بیرون و دخترم حاضر بود سریع سینه رو گذاشتم دهنش بی تابی کرد و کلی گریه کرد ولی بالاخره یکم خورد و الان خوابیده اینقققدر شادم که خاطرم صد بار دیگه بکشم درد بگیره ولی بخوره سیر بشه بخوابه😍شماهم تلاش کنید انشالا که میشه.

خدایا به دلم آرامش بده
وای خدا منم همین مشکلو دارم. البته من بچه دومم هست. سرنگ خیلییییییی درد داره. رابط هم بچه عادت میک ...

ببخشید عزیزم بچه دومت شیرخودتو خورد؟

من پسرم الان ۳سالو نیمه و من سینم نوک نداشت و کارم همش گریه بود و پسرمم متاسفانه شیرخشکی شد،اما الان دلم میخواد برای دومز اقدام کنم اما همه ترسم از شیرنخوردنه،چون همچنان سینم نوک نداره راهکارای ندارین ک قبل بارداری نوک سینم خوب بشه ک حداقل خیالم راحت باشه،این سرنگ ک میگین الان باهاش اینکارو کنم جواب میده؟

خانوما توروخدا اگه هرکدومتون راهکاری دارین بهم بگین چون واقعا از بارداری دوم میترسم❤

بهترین راه برای بیرون آوردن سر سینه سرنگ 5 میل هست سرشو جدا کنید و برعکس استوانه رو قرار بدید و بزار ...

عزیزم من پسراولم بخاطر سرسینه بدم شیرخشکی شد الان ک قصد بارداری مجدد دارم میترسم از روزی ک بچه دوم هم مث اولی اذیت بشه میتونم این سرنگو قبل بارداری دوم استفاده کنم ب نظرتون جواب میده؟اخه هرسری نوکشو میارم بیرون سریع برمیگرده😕😥