2737
2734
عنوان

چیکار کنم کراشم روم کراش بزنه؟؟؟😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 15862 بازدید | 87 پست
خدا نکنه گلی😍 همچنین خودت آهان نمیدونم من زیاد به نام کاربری دقت نکردم😄😄😍 به هر حال موفق باشی ...

فدات شم😍😍

منو ساقی جونم با هم دیگه خواهریم😍سلامتی همه خواهرا راستی ۳ ماه دیگه خاله میشممممممم😍تیکر بارداری خواهرمه
روی کاغذ نوشتم همشو شباه تصور میکنم رفتیم بیرون یا خودم توی خونه که دوست دارم با یه بچه و یه مرد جذا ...

ماشالا ب این همه اراده اصلا امیدتو از دست نده قطعا جذبش میکنی چند وقته این تکنیکو استفاده میکنی؟

😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماشالا ب این همه اراده اصلا امیدتو از دست نده قطعا جذبش میکنی چند وقته این تکنیکو استفاده میکنی؟

یک ماه 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2738
منم دقیقا کم محل ام و بهش نگاه نمیکنم، اما میگم اگه خیلی ام خودمو بگیرم، دیگ اگرم دوسم داشته باشه مم ...

گاهی هم یکوچولو لبخند بزن دیدیش یا اگ سلام داد جواب بده 

میتونی پنجشنبه ب نیت اموات در حد دو قاشق ارد حلوا بپزی ببری دم خونشون یا اشی چیزی 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 
گاهی هم یکوچولو لبخند بزن دیدیش یا اگ سلام داد جواب بده  میتونی پنجشنبه ب نیت اموات در حد دو ق ...

هههه لبخند با ماسک 😷

اگه همسایه نزدیک بودیم شاید مشکلی نداشت اما دوریم انگار خونشون تو میلان ماس، همین.

خانواده هامون همو نمیشناسن😭😭

هههه لبخند با ماسک 😷 اگه همسایه نزدیک بودیم شاید مشکلی نداشت اما دوریم انگار خونشون تو میلان ماس، ...

خیلی ریز مامانتو با مامانش اشنا کن خو 

اول خودت مخ مامانشو بزن مثلا بیرون میبینی سر صحبتو باز کن اینا 

اگ شاغل نیستی میتونی بعد چند وقت مادر خودتو و مادرشو بگی بیان برید پیاده روی چیزی 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

یکیم به من مشاوره بده ببینید یه دختر تو مدرسمون هست خیلی روش کراشم ولی به عنوان دوست ینی دوست دارم باش دوست خیلی اوکی بشم بعد من و دوست صمیمی خودم دوتایی روش کراشیم امروزم تو مدرسه بش گفتم دوستم روت کراشه ووووو..... اره گفت عه مشخص شد خوشحال شد نباید میگفتم... خودمم روش کراشم ولی نمیخوام بفهمه روش کراشم چکار کنم روم کراش بزنههههه😭