2726
عنوان

کسی اردکان یزد هست؟چجور شهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 35 پست
ن من اقلیدم

اقلید نیامدم اما شیراز هم خوبه بازارش اگر مثل اینها باشه رفتید اردکان برای خرید لباس و کیف و کفش اذیت میشید اما فروشگاه های زنجیره ای داره مواد خوراکی هرچه خواسته باشی دارن از گوشت و مرغ و سیفی جات و عطاری و.... همش داشتن هرچه می‌خواستیم لیست میکردیم همه چی داشتن  

اقلید نیامدم اما شیراز هم خوبه بازارش اگر مثل اینها باشه رفتید اردکان برای خرید لباس و کیف و کفش اذی ...

ممنون

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تو نت دیدم همش خونه هاشون گلیه خیلی بده ک اینجوری انگار روستا

😂😂😂😂😂اردکان ثروت مند ترین شهر ایران،اون بخش تاریخیشه،خخخخممخ

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2728
مثلا مغازه و اینا زیادداره پاساژ و اینا

در حد یه شهر مثلا ۶۰ تا ۷۰ هزار نفری مراکز خرید داره.انچنان لوکس و شیک نیستن.خیلی معمولی.

بافت شهر کاملا سنتی و قدیمیه.البته خود شهر یزد هم اینطوریه. بیشتر بافتش سنتی هست.اردکان به یزد خیلی نزدیکه.از امکانات یزد هم میتونه استفاده کنه اگه اردکان براش کافی و خوب نبود.بعد دیگه اینکه شهر امن و آرومیه.برا زندگی خوبه.چون به یزد خیلی نزدیکه من میپسندم.

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...