2726
عنوان

رتبه کشوریش شده۶۰۰۰قبول شده بعد من که کشوری شدم ۴۰۰۰نشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 43 پست
تاپیک آخرم منم همینو گفتم،خواهر من کتابداری قبول شد دخترخاله هام مهندسی چقد خواهرمو مسخره کردن،الان ...

دقیقا همینه اون دفعه از من پرسید چقدر حقوقته وقتی گفتم رنگ چهره اش تغییر کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا پلیمر شاید تو بازار کار بد نباشه ناامید نشو

بابا دخترخاله بابام اپلای گرفت رفت کانادا،با همین رشته،الانم دکتری شو گرفته میخاد برگرده ایران.بهترین شغل رو بهش پیشنهاد دادن تو ایران

2728
دقیقا همینه اون دفعه از من پرسید چقدر حقوقته وقتی گفتم رنگ چهره اش تغییر کرد

آره خواهر منم،بهترین زندگی و حقوق خوب داره،اسی بیخیال شو اگه رشته ت بازارکار داشته باشه علاقه مند میشی بهش

عزیزم باور کن‌ رشته ضامن موفقیت نیست  من یک روزی حسابداری قبول شدم و مسخره خاص و عام شدم و از ...

دقیقا داداش منم چند سال پیش کلی درس خونده بود مهندسی قبول بشه دبیری قبول شد خیلی ناراحت بود اما الان هزاران بار شکر اوضاعش از صد تا مهندس بهتره از همون ابتدا حقدق داشت رفت سرکار و برتری های دیگه که همه مطلعند 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
من والا مجرد خواهرشوهرو مادر شوهر ندارم که تاپیکشو بزنم. حالا مام نیاییم تو تاپیکاتون.ادم باید وجدا ...

جای کسی رو تنگ کردیم؟

خب در روزای عادی۹۰درصد تاپیکا همینان چه شما بزنی چه نزنی حالا یکی دو روز از سال هم تاپیکا۹۰ درصد اینا باشه هیچی نمیشه

هر کسی ۹تا تاپیک در روز میتونه بزنه شما خوشتون نیاد میتونین نرید و با تاپیک زدن ما حق بقیه خورده نمیشه و اونام ۹تا تاپیکشون سرجاشه

به خانواده ها هم میگیم و همه مسائلی که اینجا مطرح میشه رو میشه به خانواده ها گفت ولی خب تاپیک میزنن و کسی چیزی نمیگه