2733
2734
اره عزیزم  بله معاینه گوش چشم قلب .. فیزیک بدن .. مشاوره

من فرهنگیان قبول شدم ، ضربان قلبم گاهی اوقات تند میزنه دکتر گفته مشکل قلبی نداری اما به صورت مادرزادی ضربان قلبت گاهی تند میزنه این قضیه ممکنه واسم مشکل ساز بشه؟؟

من عاشق رشته شمام االهی که موفق باشی و در این راه بتونی به یه عالمه ادم کمک کنی

فدات بشم عزیزم ،تمام تلاشمو میکنم راستش به این ایمان دارم که به خاطر همین به دنیا اومدم امیدوارم بتونم به درستی از پسش بربیام شماهم موفق باشی گلم😍❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم عزیزم ،تمام تلاشمو میکنم راستش به این ایمان دارم که به خاطر همین به دنیا اومدم امیدوارم بتو ...

عزیزم میشه بگی چطور رفتی این رشته

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
عمران قم💛 از آینده کاریش ترسوندنم

من شوهرم عمران خوند باور کن به تلاش وپشتکار خودته شوهرم نظارت گرفته توشررکت خصوصی کارمیکنه طراحی میکنه همیشه اینو میگه عمران معماری رشته هاین که همیشه باید بروز باشی وبخونی برنامه هاروداشته باشی مطمعن باش پول درمیاری باپشتکار منم سال دیگه کنکورمیدم میخام معماری قبولشم 

2731
2738
عزیزم میشه بگی چطور رفتی این رشته

دفترچه انتخاب رشته رو دانلود میکنی بعد سه تا دانشگاه این رشته رو دولتی دارن اگه رتبه ت خورد اونارو میری اگه رتبه ت نخورد با سوابق تحصیلی پیام نور داره این رشته رو من شهر خودمون پیام نور قبول شدم