2726
عنوان

اینو شوهرم فرستاده منظورش چیه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1859 بازدید | 86 پست
مشکل اصلی اینه که نمیخوای خودت رو خراب کنی دوست داری مهربونه باشی که این هزینه داره باید دل بزرگی دا ...

دقیقا همینه شخصیت مهر طلبی دارم و متاسفانه خیلی 

زخم خوردم و اسیب دیدم 

الان اینقد از خودم لجم گرفته ک چرا اینهمه خوبی کردم 

بخاطر ادمایی ک لیاقت هیچکدومشون نداشتن 

از راحتی خودم گذشتم ک اونا راضی باشن 

چی نصیبم شد ؟؟

زندگیم خراب شد از شوهرم خبر ندارم چند روزه 

سرکار نمیره مطمعنم الان کلی پشت سرم 

حرف میزنن و بد گویی میکنن

باز خوبه شوهرت طرفته شوهر من میگه خانوادم و فک و فامیلام 

ارزششون بیشتره مبادا بیان بهشون بد بگذره 

حق هیچ اعتراضی ندارم

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
الانم به شوهرت پیام بده برو تو منو به فامیلت و زنش فروختی یک ماه جمعتون کردم عوض دستت درد نکنه خوب ج ...

نمیخام پیام بدم بهش ک فکر کنه دنبال منت کشیم 

کارش خیلی بد بود ما مشکلی با هم نداشتیم

سر دوتا ادم دیگه جم کرد و رفت این واسم خیلی سخته

ک اونارو به من و زندگیش ترجیح داده

احتمالا مخشو زدن رفتن سفر 

چون اینجا ک بودن هی حرف سفر پیش میکشیدن 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همینه شخصیت مهر طلبی دارم و متاسفانه خیلی  زخم خوردم و اسیب دیدم  الان اینقد از خو ...

نه شوهرم طرف خانواده خودش هست خواهراش و برادراش هر چقدر بهشون بد کرده ولی باز هم طرفشونه. من اصلا ناراحت نمیشم از اینکه خواهر و پدر و مادرش بیان خونمون از این ناراحت میشم که من خاله هام و عموهام و دایی هام عمه هام نمیان خونمون و فقط خونه مادرم میبینمشون ولی شوهرم با فامیلاش بخواد رفت و آمد کنه این اصلا برام قابل حضم نیست. خاله هام اینقدر دوست دارن بیان خونم ولی چون اخلاقم طوریه که تصمیم گرفتم فقط با خواهرا و برادرای خودم و شوهرم که زیادم هستیم رفت و آمد کنم و بقیه رو کنار گذاشتم. دوست ندارم دایره رفت و آمد هام زیاد باشه. خوانواده خودم نه نفر و شوهرم هم هشت نفرند که همگی ازدواج کردن و دو سه تا بچه دارن. همین ها بسه برای رفت و آمد کردن

جالبه چون میدونی امکان داره شوهرت پیام رو نشون اونها بده نمیخوای پیام بدی. نترس همون پیامی که برات گفتم بفرست. الان سفرش تموم شده میخواد برگرده خونه این عکس رو فرستاده. اینهمه خوب بودیم چی بهمون دادن چه تشکری کردن چقدر قدر دونستن. به همون دختره زنش زنگ بزن شوهرت زندگی ما رو به گوه کشید شوهرم رو برد این همه خانواده اش مثل سگ پرتش کردن از خونه بیرون من جمعش کردم غذا درست کردم لباس هاش رو شستم اخرم ما دو تا رو دعوا داد شوهرم رو با خودش برد. 

2728

من تا سی سالگیم اینقدر مظلوم بودم اینقدر ساکت بودم اینقدر حق منو خوردن اینقدر نسبت بهم ناسپاسی کردن اینقدر از محبت هام سواستفاده کردن ساکت بودم هیچی نمیگفتم میریختم تو خودم اینقدر صبور بودم اینقدر از خواسته هام گذشتم اینقدر از کسی هیچی نخواستم  اینقدر سعی میکردم بهترین باشم از همه لحاظ همه جا پدر و مادرم از من تعریف میکردن یعنی کوچکترین اذیتی دردسری تو عمرم به کسی نکردم با اینکه از همه عالم و آدم حتی پدر و مادرم ضربه خوردم. ولی به یه جایی رسیدم فهمیدم آدم باید پاچه گیر باشه باید تا کسی خواست کوچکترین بی احترامی ای کنه پدرش رو دربیارم الان دوره ادم های خوب و مهربون نیست. من این راه شما رو رفتم و الان یک آدم مستقل شدم هیچ احدی جرات نمیکنه که بهم چیزی بگه چون سریع جوابشو میدم با حرف یا عمل. چون دیگه نمیتونم نیکی کنم و در دجله بندازم. این کار من نیست. چون این همه سی سال بهترین دختر بهترین عروس بهترین شاگرد کلاس بهترین کارمند بودم چی بهم دادن جز ناسپاسی و حق خوری؟ دیگه روشم رو عوض کردم و الان واقعا به آرامش رسیدم چون هیج چیز رو تو دلم نمیریزم. جواب های رو با هوی دادم و مساله همونجا برام تموم شده. 

جالبه چون میدونی امکان داره شوهرت پیام رو نشون اونها بده نمیخوای پیام بدی. نترس همون پیامی که برات گ ...

نه چرا باید بترسم .من پیام نمیدم بهش چون ناراحتم 

زنگ زد جوابشو ندادم نه بخاطر اونا 

بخاطر دل خودم .

بعدم چه برگشتی قرار بود برن خونه ی پدرشوهرم ۱۲ساعت 

مسیره کی رفتن  کی برگشتن🙄

ک احتمال میدم شوهرم نرفته باهاشون

جالبه چون میدونی امکان داره شوهرت پیام رو نشون اونها بده نمیخوای پیام بدی. نترس همون پیامی که برات گ ...

اصلا اینقد از بیشعوریشون حرصم گرفته نمیخام هیچ گونه 

ارتباطی دیگه باشون داشته باشم خودمو کوچیک نمیکنم 

پیام بدم بهشون

یه مرد وقتی متاهل میشه باید اولویتش خانوادش باشن بنظرم ب این زودی اشتی نکن بالاخره باید بیاد جلو کسای ک بهت بی احترامی کرده ازت معذرت خوای کنه شما اصلا حرف بدی بهش نزدی ک بخاد خونه شا ترک کنه 

یه مرد وقتی متاهل میشه باید اولویتش خانوادش باشن بنظرم ب این زودی اشتی نکن بالاخره باید بیاد جلو کسا ...

دقیقا همین قهر کردنش از خونه اشتباه بزرگی بود 

هنوزم درک نمیکنم اینکارشو😓