2733
2734
عنوان

شوهری که بی دلیل رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 115 پست
همینو منم نوشتم  

ممنون از شما اما من انقدر بی روحیه و داغونم که حوصله سرکار گذاشتن مردمو ندارم فکر کردم شاید اینجا کسی تجربه مشابهی داشته باشه خدایی نکرده و‌منو راهنمایی کنه 

اما همه انگار آدمو به چشم دروغگو نگاه میکنن 

اصلا چه دلیلی داره ساعت ۳ شب بیام همچین دروغی بگم

من نمی‌دونم اسی داره دروغ میگه یا نه  ولی چون این اتفاق برای خودم افتاده و بعد از اینکه از طری ...

الهی بگردم ببخش منو 

نه شوهرم موبایلش آنلاین شده چند بار 

جواب یکی از دوستاشو داده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی بری آگاهی و اعلام مفقودیت کنی 

اول پرینت تماسها و حساباشو میگیرن 

اگه از روزی که گم شده تا الان از حسابش هیچ گردشی نداشته 

واینکه تماسی هم نداشته تحقیقات رو شروع میکنن 

وگوشیشو ردیابی میکنن تا سرنخی پیدا بشه

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
ممنون از شما اما من انقدر بی روحیه و داغونم که حوصله سرکار گذاشتن مردمو ندارم فکر کردم شاید اینجا کس ...

منظورم این نبود که شما دروغ می گیر او ن قسمت که دوستمون نوشته بود مادری پدری می‌رفت کلانتری خبر می داد رو منظورم بود   ببخشید اگه کامل ننوشتم  

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2728
وقتی بری آگاهی و اعلام مفقودیت کنی  اول پرینت تماسها و حساباشو میگیرن  اگه از روزی که گم ...

برا من نوشت همه این راهها رو رفته ولی گوشی خاموش بوده. البته الان میگه جواب دوستشو داده!!!  

منظورم این نبود که شما دروغ می گیر او ن قسمت که دوستمون نوشته بود مادری پدری می‌رفت کلانتری خبر می د ...

لعنتیا فقط فکر خودشونن همکاری نمیکنن با من میگن ما پیریم و مریضیم و چکار کنیم 

. خدا همسرت رو بیامرزه  منم این فکرو کردم      دلیلشون چی بود اختلاف داشتن؟

ممنونم عزیزم ، سر یه معامله ای با هم شریک بودن به خاطر پول شوهرمو به قتل می‌رسونه و همه دست به دست هم دادن و دارن خونش رو پایمال میکنن 

فعلا دادگاهی داریم ، ان شا الله به حق امام حسین بتونم خودم یا قانون یه مدرک درست و حسابی بر علیه قاتلش پیدا کنم تا رسوا بشه فعلا که آزادانه داره می‌چرخه و زندگی میکنه

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2738
بله ماه اول نه الان

ماه اول رفتی بعد گفتن گوشیش خاموشه!!!! پرونده ای هیچی نمیخواد!

بعد گفتی 50 روز اول کمرتو عمل کردی نمیتونستی از جات بلند شی.

یک مسئله ای به این مهمی تو نی نی سایت دنبال راه حلی؟؟؟

الهی بگردم ببخش منو  نه شوهرم موبایلش آنلاین شده چند بار  جواب یکی از دوستاشو داده

خب خداروشکر پس زندست ، 

شوهر من گوشیش خاموش بود 

مطمئن باش که خودش سر و کلش پیدا میشه 

ولی دیگه نباید بهش اعتماد کنی

برا من نوشت همه این راهها رو رفته ولی گوشی خاموش بوده. البته الان میگه جواب دوستشو داده!!!   &n ...

ای بابا من تجربه ای از عضویت تو این سایت نداشتم فقط خونده بودم دیدم همه دوستانه همو راهنمایی میکنن اومدم اما الان فک میکنم دارم محکومم میشم 

من دروغی نگفتم ی زن که شوهرش رفته خیر مرگش اومد از سر تنهایی از بقیه بپرسه چه راهی هست 

میرم دیلیت کنم ممنونم از همتون