2703
2553
خواهش می کنم.  بله کار نشد نداره نمی گم نمیشه، میشه اما واقعا باید تلاش کرد و زحمت کشید اونم ن ...

ممنون که وقت گذاشتید. بله من نظام قدیم بودم و اصلا از کتاب‌های نظام جدید اطلاع ندارم، شما میدونید که سخت تره نسبت به قبل یا نه؟ و اینکه بنظرتون احتیاج به کلاس رفتن هم هست؟ چون شهریه هاشون خیلی بالاست، من میتونم کتاب و اینا تهیه کنم ولی کلاس نه.‌.‌

خواهش می کنم.  بله کار نشد نداره نمی گم نمیشه، میشه اما واقعا باید تلاش کرد و زحمت کشید اونم ن ...

ببخشید اصلا بنظرتون ارزش داره تو این سن بخوام تازه شروع کنم به خوندن؟ من دیگه هیچوقت نمیتونم استخدامم شم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اصلا بنظرتون ارزش داره تو این سن بخوام تازه شروع کنم به خوندن؟ من دیگه هیچوقت نمیتونم استخدام ...

آره شرط سنی هم هست تو استخدام تا جایی که من میدونم موقع استخدام حداقل 18 تا حداکثر 35 سال با مدرک کاردانی و کارشناسی استخدام می کنه وزارت بهداشت بعد دو سال طرح اجباری هم داره پرستاری، به نظرم اگر بتونید با یه پرستار یا مشاور صحبت کنید در مورد سن استخدام خیلی خوبه چون شما قراره زحمت بکشید یه سال بعد از اونور اگه استخدام نشید خب این مدرک همون مثل همون مدرک ارشد خودتون که گفتید میشه 

اَنا بخیر مَعکِ وَ لا غیر! 
ممنون که وقت گذاشتید. بله من نظام قدیم بودم و اصلا از کتاب‌های نظام جدید اطلاع ندارم، شما میدونید که ...

خواهش می کنم، از بچه های نظام قدیم که می پرسیدم کتاب ها چطور شدن گفتن اول تصور کردیم چون بعضی مباحث تو نظام جدید نسبت به قدیم حذف شدن ساده تر شده باشه اما وقتی کتاب ها رو خوندیم دیدیم نه بعضی جا ها رو گُنگ تر کردن و تقریبا از لحاظ درجه سختی در یک سطح هستن! 

2456
خواهش می کنم، از بچه های نظام قدیم که می پرسیدم کتاب ها چطور شدن گفتن اول تصور کردیم چون بعضی مباحث ...

اها بله مخصوصا برای کسی مثل من که سال ها پیش اون مباحث رو خوندم، خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید.

ببخشید من دیر پیام تونو دیدم مشغول تعطیلات بودم😁

انشالا سال جدید سال خیلی خوبی باشه براتون، بازم یک دنیا ممنون🙏

اها بله مخصوصا برای کسی مثل من که سال ها پیش اون مباحث رو خوندم، خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و راهنما ...

آره 

ان شا الله همیشه به تفریح 

همچنین شما هم سال خوبی باشه براتون 

چرا قبول کردی باز لغو زدی؟

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          
دقیق نمی دونم اونم احتمالا با سراسری باشه  اگرم نباشه نهایتا تا 7 ام باید بیاد

سلام وقتتون بخیر،اقا مهدی ببخشید از تاریخ این تامیک میگذره امیدوارم موفق باشید،براانتخاب رشته ب بهداشت علاقه دارم بین عمومی و حرفه ای موندم ممنون میشم راهنماییم کنید تفاوت جنسیتی مطرح هست ت این رشته؟تنها دغدغه ام اشتغاله هرمشاوری ک میگم دید بدی داره ب این رشته ها و ی جوری میگ ک انگار کلن بیکارت همه

2714
سلام وقتتون بخیر،اقا مهدی ببخشید از تاریخ این تامیک میگذره امیدوارم موفق باشید،براانتخاب رشته ب بهدا ...

سلام وقت شما هم بخیر، خواهش می کنم 

بهداشت عمومی برا خانوم ها بهتر هم از لحاظ محیط کاری و هم از لحاظ ظرفیت پذیرش بعد شما بعد از لیسانس میتونید توی طرح ثبت نام کنید دقت کنید که طرح برای همه بهداشت ها اعم از عمومی، حرفه ای و محیط اختیاری بر خلاف سایر رشته های علوم پزشکی مثل پرستاری، اتاق عمل و... و اینکه برای بهداشت عمومی رتبه بهتری نسب به دو تا بهداشت دیگه یعنی محیط و حرفه ای لازمه و بعد باید آزمون استخدامی شرکت کنید و در بیمارستان ها، مراکز بهداشت و... مشغول بشید بازار کارش اون طور نیست که بگیم صد در صد بعد فارغ التحصیلی مشغول می شی بستگی به خودت داره داریم کسایی که توی طرح کارشون عالیه همونجا استخدام می شن و اینو به یاد داشته باش تو هر رشته ای که باشی بهترین اون رشته باشی شک نکن موفق می شی الان ما پرستار بیکار داریم، پزشک بیکار داریم و عکس اش هم هست بعضی پزشک ها اینقد پر کار هستن که وقت خالی ندارن پس اگه تصمیم داری امسال انتخاب رشته کنی و شانس قبولی داری و بین حرفه ای و عمومی موندی، عمومی قطعا بهتره برا شما که خانومی 

بهداشت محیط هم هست که اگه رتبه ات به عمومی نرسید باز بهتر از حرفه ای 

سوالی بود در خدمتم