2737
2734
عنوان

هیچ خواستگاری همچین شرطی رو می‌پذیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 35 پست
سکه رو چن تا بندازم بنظرت؟ 

به نظرم یا 124 بزار یا 114 

بگو به نیت اینقدر زدم

کمتر نزنی یه وقت

البته اول 200 رو بگو، اگه دیدی مقاومت میکنن

کمتر پیشنهاد بده 

امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیفته 🌹🌹🌹

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
به نظرم یا 124 بزار یا 114  بگو به نیت اینقدر زدم کمتر نزنی یه وقت البته اول 200 رو بگو، اگه ...

مرسی عزیزم🙏🌹💋

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما سه دونگ خونه می‌خوایم به اسم زنداداشم بزنیم یعنی بابام بخره واسه داداشم سه دونگ به اسم خانومش کنه 

به نظرم خیلی هم کار خوبیه کاش منم موقع ازدواج همچین موقعیتی داشتم که الان هر روز استرس خونه نداشته باشم 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
ما سه دونگ خونه می‌خوایم به اسم زنداداشم بزنیم یعنی بابام بخره واسه داداشم سه دونگ به اسم خانومش کنه ...

صحیحه ❤️🙏

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2728
بنظر من اتفاقا سه دنگ بهتر هست ، نه تنها زیاده خواهی نیست که داری لطف میکنی مال من سه دنگ هنگام عقد ...

چه خوب 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت