2733
2739
عنوان

ازظهر داریم برا مدرسه ی دخترم با همسرم بحث میکنیم ....

| مشاهده متن کامل بحث + 2705 بازدید | 129 پست
ولی یه چیزی بگم برای دلداری خودمون 🤣بچه اگه باهوش باشه تو یه مدرسه معمولیم نابغه میشه والاااااا این ...

استعداد بچه خیلی مهمه..درس خون باشه تو مدرسه دولتی  هم نابغه میشه...ولی خب امکانات هم مهمه..الان دکتر قریب رو نشون میداد، پدرش حسابی از نظر مالی حمایتش میکرد بهترین مدارس فرستاد که شد دکتر قریب...هی روزگار🙂

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استعداد بچه خیلی مهمه..درس خون باشه تو مدرسه دولتی  هم نابغه میشه...ولی خب امکانات هم مهمه..الا ...

درسته ولی من اطرافیانم خیلیا میشناسم یه عالمه امکانات داشتن به هیچ جا نرسیدن ولی یسریایه دیگه بدون امکانات دکتر وکیل یا حتی خیاط عالییییی که برا خودش تولیدی زده به پشتکار و تلاش خودمونم بستگی داره 

......
2731
2738
درسته ولی من اطرافیانم خیلیا میشناسم یه عالمه امکانات داشتن به هیچ جا نرسیدن ولی یسریایه دیگه بدون ا ...

ان شالله بچه های ما هم به جاهای عالی برسن.‌اره منم دیدم تو اطرافیان امکانات عالی ولی استعداد و پشتکار ندارن..

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍