2733
2734
عزیز دلم شما اول باید روی خودت کار کنی ببخشیدا ولی این استرس و فکر و خیال آینده ای که ممکنه اصلا برا ...

عزیزم ببخشید کدوم تاپیکم گفتی شمارشو از بس تاپیک زدم نمیدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی چرا فکر می کنی اگه بچت اوتیسم نداشته باشه همه رفتاراش باید طبق میل تو باشه؟ هر بچه ای یه سری ویژگیها داره، یه بچه همش خونست و دوس نداره با بقیه ارتباط بگیره، یه بچع بیرونو دوس داره، یه بچه نسبت به پوشک مقاومت می کنه، یه بچه نسبت به لباس پوشیدن، یه بچه نسبت به حمام و ...

بعضی بچه ها خیلی لجبازن، بعضیا حرف گوش کن. خلاصه هر بچه ای سختیهای خودشو داره و ویژگیهای خودشو...

به نظرم بیشتر رو خودت کار کن، تو مادر اون بچه ای. خیلی بده تا ببینی پرورش و مراقبت از بچه سخت شده سریع به این فکر کنی اونو به یه جایی بسپاری و خودتو راحت کنی. سالم ترین بچه دنیا رو هم داشته باشی برای بزرگ کردنش باید سختی بکشی. میدونم فکر کردن به این که بچه آدم ممکنه یه مشکلی داشته باشه سخته ولی در هر صورت مسئولیت اون با توئه. پس رو خودت کار کن و محکم تر مسئولیتت رو بپذیر

2731
عزیز ما اردبیلیم..کلاس کاردرمانی ندارن اینا فکر کنم..

هستش عزیزم مراکز توانبخشی شهرت جستجو کن باید همت کنی و تلاش بچه ادم مهمترین سرمایه ادمیزاده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم ببخشید کدوم تاپیکم گفتی شمارشو از بس تاپیک زدم نمیدونم

02144402979 شماره ثابت مرکز کیان
09058303235 موبایل مرکز کیان
09374128131 خانم انصاری منشی کلینیک
زنگ بزن بگو بزارتت تو وقت ارزیابی انلاین خانم دهقان 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اسی چرا فکر می کنی اگه بچت اوتیسم نداشته باشه همه رفتاراش باید طبق میل تو باشه؟ هر بچه ای یه سری ویژ ...

دقیقا

ایشون یه سری رفتارها رو از بچشون گفتند بچه منم تو سن یود همین مدلی بود نسبت به پوشک و بیرون رفتن و اینا 

فک کنید پدرشوهرم خونمون بود اینقد بهانه میگرفت سوار کالسگه اش میکردم میبردم بیرون از بیرون هم میاوردمش از کنار در نمیومد کنار. خیلی اذیت میشدم خیلی. 

تاره وزنش هم کم بود هنوزم هم هست البته چقدر دکتر و مشاور اخرش هم  نتیجه اش این بود زودتراز سنش واکنش نسبت به محیط نشون میده و هوش خوبی داره که این مدلیه

من بنظرم مشکلی نداره بچه شون. 

کلا هر بچه یه ویژگی های منحصر بفردی داره وخصوصیاتی داره مادر شدن خیلی سختههه دیگه بدتر که خدای نکرده مشکلی داشته باشه. من خودم بعضی وقتا اینقدر خسته میشم دلم میخاد برم جایی چند روز دور باشم استراحت کنم 

البته ببخشید رو پیام شما ریپلای کردم و طولانی شد ـ 🥰🥰😍

2738
ایشون یه سری رفتارها رو از بچشون گفتند بچه منم تو سن یود همین مدلی بود نسبت به پوشک و بیرون رفتن و ا ...

دقیقا منم همین حسو دارم.‌بعضی وقتادمیگم چند روز بذارمش پیش مامانم برم‌مسافرت ولی باز دلم نمیاد.

منم دخترم رو با هزار ترفند پوشک میکردم، یه بار یادمه کلی مهمون داشتیم بهونه بیرون رو گرفت، اینقد گریه کرد فقط سفره رو چیدم و بردمش بیرون. دیگه مهمونا خودشون از خودشون پذیرایی کردن و سفره رو جمع کردن و ظرفا رو شستن و ...

عزیزم میبرمش توی جمع خجالت میکشه میاد بغلم..اصلا خیلی غیرعادیه.مدام میخاد بیرون ببرمش عصبیه توی خونه ...

باز به نظر من که رفتارش مختص سن خودشه بی توجهی به اسمش همیشه هست یا اینکه فقط وقتایی که تی وی میبینه یا بازی میکنه بی توجهی میکنه

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
عزیزم این علایم همه اش طبیعیه.  پسر من همه ای این علائم داشت و به عنوان یه پسر باهوش شناخته می ...

عزیزم پسرت کی حرف زد؟ تماس چشمی داشت وقتی دوساله بود؟ ببین من میگم ماهان ماهان برنمیگرده بهم نگاه کنه.ولی وقتی میگم ماهان به ماما نگاه کن برمیگرده نگاه میکنه یا میگم ماهان به بابا نگاه کن به باباش نگاه میکنه.ولی خود اسمشو که صدا میزنم برنمیگرده بهم توجه کنه..خیلی نگرانم...یه دکتر میگه طیف اوتیسمه یکی میگه نیست.خیلی سردرگمم..