2726
دارم.اما هر ادمی امکان تغییر داره منم بچه نیستم ک رو احساس تصمیم بگیرم اما دلم میخاد برای یبارم شده ...

ببخشید که خنده ام گرفت 😂

انشالله هرچی خیرته همون بشه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار دست خودت نده

اگه برا بار دوم خودمو‌بدبخت نکنم😓😓😓

یعنی میدونم خیری نداره ها ولی...

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2728

من یه جورایی دلم میخواد از تهران برم بعد ازدواج

چون مامان بابام بعد بازنشستگی نمیخوان تهران بمونن میخوان برن شهر دیگه ای برای زندگی

برادرمم که چن وقت دیگه ازدواج می کنه

دلم نمیخواد مامانم ازم دور بشه😂بابام مهم نیس فقط مامانمو خیلی دوس دارم

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
ول کن بیخیال راه دور نمیرم

اون نمیاد پیش تو؟

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
ادممممم بشوووووووووو بز جونم

فکر کن 

من رشت 

اون یزد 

خسیسسش هم هست

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
وایییییییییییی فکرشم نکن

یعنی نرم یزد😓

اونم ازدواج مجدد من 

خانوادشم سنتیییی