2726
عنوان

فکر بهش مث خوره افتاده به جونم

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون خودساخته ای خیلی خوبه. من پوچه پوچم هیچ کاری بلد نیستم درسم دانشگاه نرفتم بخاطر رسوم مسخره پول ه ...

شروع کن برو یه کاری یاد بگیر. آرایشگری کاشت ناخن با مژه یا فیبروز ابرو. واقعا کار کردن خوبه. هر هنری رو بلد باشی ضرر نمیکنی. فقط شرو کن یه کلاس برو. من ماما هستم ولی تو فکر یادگیری یه هنر جدیدم

2728
دنیا دوروزه ازش لذتم باید ببری نه که فقط جمع کنی یکمم زندگی کنی بدنیس 🥰

قبول دارم واقعا. نمیدونم شاید اگه به این خواسته برسم یه مدت فقط واسه دلم خرج کنم. توصیه ی خوبیه. اما فعلا نمیدونم

من یکی به شخصه عاشق یه آقام و بعید میدونم ترنس باشم😂😂. علاقه شدید به چیزای خانومانه دارم فقط به خا ...

من زن عموم شوهری پولدارداشت خودشم کارمیکرد اما تمام حقوقش رو پس انداز میکرد و خرج نمیکرد و واقعا بسیار معمولی لباس میپوشید حتی ماشین براخودش نداشت خلاصه لذتی ازدنیا نبرد و دورازجوونه شما جوان مرگ شد در سن ۴۲سالگی حییف حیف کاش یکم خوش میگذروند الان بچه هاش پولشو خوردن مادرشونم ازیادبردن تازنده ای لذت ببر

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
بعضیا اقتصادین خیلی ولی ترنس بودن فرق داره با این😂

اره خیلی فکرش اقتصادیه یابعضی وقتاگیر میده ب مامانو بابام میگه شما بلد نیستین پولاتونو درست سرمایه گذاری کنین😑😂کلا خیلی تو فکر این چیزاس

من زن عموم شوهری پولدارداشت خودشم کارمیکرد اما تمام حقوقش رو پس انداز میکرد و خرج نمیکرد و واقعا بسی ...

خوب نه تا این حد اشتباهه. من چون میخوام خونه و ماشین برای خودم داشته باشم ولخرجی نمیکنم.

خوب نه تا این حد اشتباهه. من چون میخوام خونه و ماشین برای خودم داشته باشم ولخرجی نمیکنم.

ولخرجی نکن اما خساست هم نکن هم زندگی کن واقعا لذت ببر هم بقیشو پسندازکن بنظرم بعدا که سنت بالابره پشیمون میشی ادم همیشه جوون نیس

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
ولخرجی نکن اما خساست هم نکن هم زندگی کن واقعا لذت ببر هم بقیشو پسندازکن بنظرم بعدا که سنت بالابره پش ...

این دو تا کنار هم نمیخونه. من هزینه های زندگی خودمو میدم در حد متوسط. ولی اگه بخوام باب میل خودم بپوشم بگردم کارای زیبایی کنم واقعا چیزی برای پس انداز نمیمونه. حتی برای خرید یه ماشین معمولی آدم مجبوره کلی کار کنه  خرج نکنه و پس انداز کنه تا بتونه. چه برسه زمین و... ولی برای آینده واقعا برنامه م اینه فقط به دلم باشم. آدم حریصی نیستم در حد یه زندگی معمولی فقط داشته باشم بعد دوس دارم لذت ببرم از زندگیم. زمین هم برای آینده ی مادرمم خوب خیلی مهمه زن تنها تو سال‌های بالای 50 واقعا نیاز به پشتوانه داره

2706