2726
عنوان

اگر شما بودید کدوم انتخاب می‌کردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 43 پست
اگر تصمیم زندگی خودته هیچکدام کدوم رو انتخاب نکن چون اگر واقعا یکیشو دوست داشتی یا میخوانی باهاش زن ...

شاید یکی عقل انتخاب کنه یکی دل

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بااینکه خودم درونگرام ولی گزینه دوم چون اگه هردو مثل هم باشیم  نمیتونیم باهم زندگی کنیم 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
پول اولش خوبه بعد یه مدت دیگه پول جوابگو نیس یکی و یمخوای بشینه پای درد و دلات باهاش حس آرامش کنی ...

پس مردای درون گرا چیکار کنن؟ بعدشم درونگرا ها با تعداد محدودی از ادمای اطرافشون ک دوستشون دارن حرف میزنن و گرم میگیرن هیچکس مث سنگ نی

عزیزان برا خواسته م ی صلوات بفرستید منم سر نمازام دعاتون میکنم  😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤
2728
من از مرد سبک که عقل درست حسابی نداره خوشم نمیا البت مورد دو برا دوس پسر بودن خوبه ولی اولی برای ازد ...

کدومش سبکه عقل درست حسابی نداره؟

یعنی چی

چون ن اولی رو پسندیدم ن دومی باید ی حد وسطی باشه نه رومی یه رومی ن زنگی  یه زنگی

7سال در تلاش برای داشتن فرزندی سالم و صالح! هم اکنون فهمیدم ک باردارم و نیازمند دعای شما خوبان هستم با دلهای پاکتون برای این مادر رنج دیده و تو دلی اش دعا کنید💖به امید خدا قراره مامانیم اوایل فروردین بیاد پیش مامانش التماس دعا دارم ازتون برای سلامتیش دوستای گلم  پسر گلم به دنیای مامان بابا خوش اومدی خداجون شکرت بابت این هدیه قشنگ٫
شاید یکی عقل انتخاب کنه یکی دل

دلت چی میگه ؟

همونو برو البته اگر طرف مقابلتم ارزش گوش کردن به دلتو داشته باشه.

این نظر من بود ولی بحث یه عمر زندگی ،قراره جوونیتو ،زیباییتو،زندگیتو،و زمانتو برای کسی بزاری و باهاش شریک بشی،اونیو انتخاب کن که ارزششو داشته باشه.

موفق باشی

چون ن اولی رو پسندیدم ن دومی باید ی حد وسطی باشه نه رومی یه رومی ن زنگی  یه زنگی

از چه نظر حد وسط؟ یه نفر که همه چی تموم نیست