2726
عنوان

خون دیدم خیلی نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 44 پست
ببین من هفته ۱۶ هستم تا حالا چند بار خونریزی شدید داشتم از هفته ۱۲ دائم لکه بینی داشتم هنوزم کامل قط ...

چون من دو بار بدون درد سقط داشتم خیلی نگرانم شما هماتوم داشتی؟

پسرم اومدی شدی همه دنیام
چون من دو بار بدون درد سقط داشتم خیلی نگرانم شما هماتوم داشتی؟

بله داشتم خونریزیام برای همین بود حتما هفته بچتون خیلی پایین بوده که بدون درد سقط شده این بار براتون می مونه من الان یک هفتس گفتن هماتوم دفع شده هنوز لکه بینی دارم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شهرستانک زیر نظر دکتر سقط مکرر تهرانم چهارشنبه باید برم تهران

خب پس تا فردا صبح خیلی خوب استراحت کن اگ دکترت اینستاگرام یا واتس اپ راه ارتباطی داره باهاش صحبت کن .

اگه نه فردا همون شهرتون برو پیش متخصص اما هر دارو یا هر کاری گفت اول با دکتر خودت اوکی کن بعد .

اصلا هم نگران نباش و فکر و خیال نکن 

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️
بله داشتم خونریزیام برای همین بود حتما هفته بچتون خیلی پایین بوده که بدون درد سقط شده این بار براتون ...

نه از من دو تاشم با خون ریزی سقط نشد تو سونو گفتن قلب وایساده بعدم کورتاژ

پسرم اومدی شدی همه دنیام
2728
سلام استارتر،خونریزیت قطع شد؟الان حالتون خوبه؟

سلام عزیزم ممنون که جویای احوالم بودین چهارشنبه رفتم سونو خدا رو شکر قلبش میزد و خوب بود یکم لک بینی دارم هنوز ولی دکتر گفت موردی نداره دیگه توکل به خدا دعا کن برام این روزا رو به سلامت رد کنم

پسرم اومدی شدی همه دنیام
سلام عزیزم ممنون که جویای احوالم بودین چهارشنبه رفتم سونو خدا رو شکر قلبش میزد و خوب بود یکم لک بینی ...

ان شاء الله اینبار به سلامت بگیری دستت،تو کارهای خدا حکمتی هست که ما آدمها از درکش عاجزیم.من خودم هم سابقه دوبار سقط دارم با اینکه بچه اولم بدون هیچ مشکلی بدنیا اومده بود ولی همیشه خداروشاکرم.برای شماهم دعامیکنم عزیزم

ان شاء الله اینبار به سلامت بگیری دستت،تو کارهای خدا حکمتی هست که ما آدمها از درکش عاجزیم.من خودم هم ...

خیلی خیلی ممنونم از شما انشاا... با توکل به خدا این سری بتونم منم مادر بشم

پسرم اومدی شدی همه دنیام
ان شاء الله اینبار به سلامت بگیری دستت،تو کارهای خدا حکمتی هست که ما آدمها از درکش عاجزیم.من خودم هم ...

خدا بچتونو براتون نگه داره انشاا...

پسرم اومدی شدی همه دنیام
2706