2726
عنوان

دوساله باهاشم ...دیشب بلاکم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2965 بازدید | 114 پست
من وقتی برام توضیح میده بیشتر عاشقش میشم.چون خیلی مشغله هاش زیاده .و یک مرد موفق .ولی در کنارش ناراح ...

مرسی عزیزم که راهنمایی کردی

تمام سعمو میکنم 

ممنون ❤🌺🙏

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤
چه خوب .....منم همه امسد و ایمانم به خداس....همه چیو سپردم دسته خودش میگم هر جور قشنگه برام درستش کن ...

اره خدا وقتی دلی میشکنه در عوض یه جایی خیلی خوب برات جبران میکنه ک خودت هم باورت نشه ❤️

خیلی وقتها از روی احساس تصمیم میگیریم ولی چندین ماه بعد می‌فهمیم چقدر غیر منطقی بوده اون تصمیم 

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش گفتم بهم‌توجه نمیکنی .... شروع کرد دعوا کردن که من به دردت نمیخورم و برو دنبال یکی دگ و ....با ا ...

عزیزم سنی نداری میدونم حس میکنی  دنیا به آخر رسیده.

کمی صبر کن .اصن یه مدت از سینگلیت لذت ببر. از بیرون به اون رابطه نگاه کن .اونم اگ براش جدی باشی فک میکنه و قبل از اینکه بخواد دوراشو بزنه برمیگرده

#ایرانی_متعصب_وطن_پرستپیش از تینا ترکمان ۴ ایرانی از دپارتمان ریاضیمحضهاروارد دکترا گرفته بودن. فرشید جمشیدیان (۱۹۸۰)، پیروز وکیلی (۱۹۸۸)، مریم میرزاخانی (۲۰۰۴)، علی اکبر دائمی (۲۰۱۴). دیروز یک اسم به این لیست اضافه شد: تینا ترکمان با موفقیت از تز خود با راهنمایی کورتیس مکمالن، برنده مدال فیلدز، دفاع کرد.شاید لازم به گفتن نباشه: چنین دستاوردی بسیار دشواره (به طور خاص دپارتمان ریاضی محض ۴-۵ دانشگاه رده اول)، حداقل سختی اش قابل مقایسه اس با برنده شدن مدال المپیکلاله حق وردی فیزیکدان ایرانی و برندهٔ جایزه اروین شرودینگر است.چه لاله هایی که بیرون از وطن شکفتن 😍میخواستم  کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤ 
اره خدا وقتی دلی میشکنه در عوض یه جایی خیلی خوب برات جبران میکنه ک خودت هم باورت نشه ❤️ خیلی وقتها ...

اوهوم همه ایمانم به خداس فقط ❤🙏🙂

2728
عزیزم سنی نداری میدونم حس میکنی  دنیا به آخر رسیده. کمی صبر کن .اصن یه مدت از سینگلیت لذت ببر. ...

مرسی خاهری 

انشالله ساده ازم‌نگذره ...برگرده ❤🙏

استارتر آخرش چیشد 

شاید باورت نشه ولی هنوز بلتکلیفم باهاش

۴ سال شده اما قصدش جدی نیس هنوز

باهمیم...