2733
2734
عنوان

ختم قرآن برای دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 8171 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تاپیک داستان غم انگیز ترکید؟!

چرااا اخه حتی ب ی مادر داغ دیده رحم‌نمیکنن یعنی چی میترکه شکرش رراوردن دیگ ح اقل تو این اوضاع دیگ چراااا اینجور کردید باهاش چرا اخه انقد رو مخن چراا شورش درنیارن ک چی تدکید مگ چی گفت اونم این بنده خدا😔😔تاپیکاش خونوم قلبم اتیش خوزد ی جوریم باور نمیکنم

پزشوی قانونی چی کفت؟

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
چرااا اخه حتی ب ی مادر داغ دیده رحم‌نمیکنن یعنی چی میترکه شکرش رراوردن دیگ ح اقل تو این اوضاع دیگ چر ...

خود استارتر خواست گزارش بزنن، یه عده رفته بودن به شوهرش گفته بودن ماجرای تاپیک رو، یه عده میگفتن پاک کن ناراحت شدیم، یه عده میگفتن دروغه با احساساتمون بازی کردی، یه عده میگفتن تقصیر خودت بوده بچه ات فوت کرده، 

خلاصه ملت یه همدردی و درددل رو برای یه مادر داغدیده زیاد دونستن، امان از دنیا و آدمهاش😔

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
2731
تو تاپیک قبلی کمی توضیح دادم . موقع پریودیش بود تازه چند ماه بود عادت ماهیانه میشد گفت دلش درد میکن ...

وای عزیزدلم خدا صبر بزرگی بده بهتون واقعا دلم آتیش گرفت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا شکرت😍😍

عزیزم علت مرگ هنوز مشخص نشد؟دکترا چی گفتن

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 
مفنامیک بر ویه؟مگه مسکنه واسه چیه چرا همون موقع نبردینش دکتر

واسه دندون درد ودردهای پریود استفاده میشه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
خود استارتر خواست گزارش بزنن، یه عده رفته بودن به شوهرش گفته بودن ماجرای تاپیک رو، یه عده میگفتن پاک ...

😔😥😥😥

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2738
واسه دندون درد ودردهای پریود استفاده میشه

پس از اون قرص نبوده،مگه اینکه تاریخ گذشته باشه

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
پس از اون قرص نبوده،مگه اینکه تاریخ گذشته باشه

ممکنه مادرش گفته قبلا کرونا گرفته شاید بدنش ضعیف شده به هر حال سرنوشتش این بوده خدابه دل داغدار مادرش صبر بده که خیلی سخته😭

ممکنه مادرش گفته قبلا کرونا گرفته شاید بدنش ضعیف شده به هر حال سرنوشتش این بوده خدابه دل داغدار مادر ...

اهان اره راس میگی کرونا منحوس،،،، اره اعصابم داغون شدفقط میخوام بدونم اخه چرا اینطور شد الان مادرش هزاربار مرده قربون حکمت خدا برم من چ کاره ام دخالت کنم فقط از رپی حس مادرانه دارم نار احت میشم

خدایا قربونت برم دل هیچ مادریو داغ فرزند ب دلش نزار

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊