2726
عنوان

سوزش و درد واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 3512 بازدید | 26 پست
فداتشم حتما حالم خوب نیست وگرنه هچ وقت شمارو عذاب نمدادم  شماام لازم نی بخور ک بهت فشار بیا عز ...

وای ببخشید 

عزیزم. 

اگه ناراحتت کردم. 

بخدا حالم خوب نیس. 

حلالم کن اگه ناراحتت کردم 😓❤️... 

تو خیلی با شخصیت و با تربیت هسی. و قشنگ جوابم دادی 🥰

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگر فقط سوزش داری ،پماد چشمی ویتامین آ، شب ها بزن ، اما بعدش پماد‌ رو  تا روز بعد ، نشوری ...

منم این ماه رو قرص ال دی خوردم قطع کردم اممروز پری شدم اما خیلی کمه یعنی از قرص هستش درست میشه هیچوقت نمیخوردم اینماه مجبور شدم اما بعد از قطعش پری اومد ولی کامل نمیاد چکار کنم روان بشه زعفران با نبات دم کردم دولیوان خوردم 

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید

اگر عفونت داری ، عذر میخوام علائم رو بگید تا راهنماییتون کنم.یه ندت در این زمینه مطالعه کردم.. عفونت قارچی دارید یا باکتریایی؟

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
2728
وای ببخشید  عزیزم.  اگه ناراحتت کردم.  بخدا حالم خوب نیس.  حلالم کن اگه نارا ...

حرفتونو جدی نگرفتم😊

از صبم دارم مگم چون جمعس دکتر نبود و خیلی درعذاب بودم 🙂

منم این ماه رو قرص ال دی خوردم قطع کردم اممروز پری شدم اما خیلی کمه یعنی از قرص هستش درست میشه هیچوق ...

زعفران خیلی خونریزی شدید میکنه اما من نمدونم سرچیه اینجور شدم😔

منم این ماه رو قرص ال دی خوردم قطع کردم اممروز پری شدم اما خیلی کمه یعنی از قرص هستش درست میشه هیچوق ...

برای افزایش خونریزی عادت ماهانه،کشمش خیلی موثره.. سعی کنید از قرص استفاده نکنید.غذای ابپز و کم چرب. ورزش منظم روزی نیم ساعت. هر روز یک لیوان شیر. قرص منیزیم ب۶ خیلی خوبه برا تنظیم عادت 

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
اگر عفونت داری ، عذر میخوام علائم رو بگید تا راهنماییتون کنم.یه ندت در این زمینه مطالعه کردم.. عفونت ...

میشه درخواست رو قبول کنید الان بگم یسری مخان بگن اینجا اقا هست نمدونم اینجور مسائل خصوصیه 

فق نمدونم چرا هرچی میچرخیم تایپکا رابطه از‌مقعد نمدونم شوهرم فلانه حرف میزنن کسی نیست حرفی بزنه:/

میشه درخواست رو قبول کنید الان بگم یسری مخان بگن اینجا اقا هست نمدونم اینجور مسائل خصوصیه  فق ...

قبول کردم عزیزم

اینارو نیازی نیست تو سایت عمومی بگید  بهتره برین پیش پزشک متخصص تا مشکلتون رو بررسی کنه

یعنی چی سایت عمومی اصلا نی نی سایت برای زنان و اینجور چیزهاس از اسمش هم معلومه 

حرفهای خاله زنک عیبی نداره ولی اینحرفها درمورد مشکلات زنانگی بده ؟؟ !!!!!

زعفران خیلی خونریزی شدید میکنه اما من نمدونم سرچیه اینجور شدم😔

زعفران هم تاثیری رو نداشت نمیدونم چکار کنم عوارض این ال دی هستش فکر کنم که خونریزی کم شده خیلی