2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شكر وقندمصنوعي اصلا نخور حتي يك بار

فست فود غذاهاي كارخونه اي رب پنير بيرون اينا همه ممنوع

شب قبل ١٢خواب باش صب قبل هشت صبحانتو بخور

فك كنم روزي هشت تا بادوم بخوري (عددشو شك دارم)اينا رو ازپيج خانوم تاجيك ديدم خيلي ها راحت باردارشده بودن خيلي ها

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

روزي نيم ساعت هم پياده روي كن

هيچي به اندازه قند وشكر مصنوعي نابود كننده تخمدان نيست

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!
2728
اگه ندیم مشکلی پیش میاد؟ترس شدید به سوزن دارم

اگه بدی خیلی خوبه ی چکاب کامل میشی برا بارداری

من ناخواسته باردارشدم ودر اولین مراجعه دکترم واسم نوشت این ازمایش رو ، اگه قبلش بدی خیالت راحتتره 

عزیزم اگه از سوزن ترس داری نمیشه ک چون در طول بارداری باید چندین بار ازمایش خون بدی، ترس نداره ک

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
وای نمیدونستم 😭

ترس نداره اخه

دیگه برای اینکه ی نی نی سالم بدنیا بیاری ازمایشات واجبه

تو هم نترس و نگران نباش همش ی کوچولو خون میگیرن از ادم

حال مرا هیچ کس نمیفهمد ،سالها سوختیم و دود نداشت ؛ زندگی یک دروغ مسخره بود، هیچ کس واقعا وجود نداشت...
2738