2737
2734
بخوشی بگذره انشالله زودتر نتیجه بگیری ن من هنو نرفتم فرصت نشده اصلا انقد درگیریم گذاشتیم بعد عید فطر ...

انشاءالله تا اون موقع خودت باردهر بشی 

منم ۸ تا جنین دارم بعد عیر برم انتقال 

ششمین کاربری 😁 متولد ۷۸ تو اسم کاربریم جا ب جا نوشتم 🤦‍♀️ منم منتظرم برام دعا کنید ممنون ❤️🙏
انشاءالله تا اون موقع خودت باردهر بشی  منم ۸ تا جنین دارم بعد عیر برم انتقال

انشالله عزیزم هردمون ای جان انشالله مثبت بشه با خبرا خوش بیای حتما خبرشو بده اینجا من هی میگم برم شرایط جور نمیشه گفتم بعد عید میرم الان موند واسه برج چهار اینا 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم هردمون ای جان انشالله مثبت بشه با خبرا خوش بیای حتما خبرشو بده اینجا من هی میگم برم شر ...

هرچی خیره برات پیش بیاد عزیزم خدا کمک کنه انشاءالله امسال مامان میشیم دیگه 

ششمین کاربری 😁 متولد ۷۸ تو اسم کاربریم جا ب جا نوشتم 🤦‍♀️ منم منتظرم برام دعا کنید ممنون ❤️🙏
2731
نه بابا  😅😅😅😅❤️❤️ تو پریودی اعصاب مصاب نداری🤣 حرفاتو به دل نمیگیرم ، دیوونه 😅

مورچه بیا ببینم داری خاله مورچه  میشی 😍😍😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کجایی بیا تستم مثبت شده😍😍😍

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 وایییییی خدا جدی 

ب سلامتییییی مبارکههههههههههههههه خیلی خوشحال شدم عزیزم خداروهزار مرتبه شکرررررررر 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 وایییییی خدا جدی  ب سلامتییییی مبارکههههههههههههههه خیلی خوشحال شدم ...

اره عزیزم اصلا معجزه شد یهویی تو ماه رمضثنی خدایا بزرگیتو شکر 😍😍 رفتم از مثبت شد یه هفته پیش رفتم صدای قلبش شنیدم واایی ک چ حس عجیب و خوبی بود 😍😍 انشالله زودتر قسمت خودت ♥😘😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اره عزیزم اصلا معجزه شد یهویی تو ماه رمضثنی خدایا بزرگیتو شکر 😍😍 رفتم از مثبت شد یه هفته پیش رفتم ...

فدات بشم انشاءالله ممنون 

انشاءالله ب سلامت بیاد بغلت عزیزدلم انقد ذوق کردماااااا 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

فدات بشم انشاءالله ممنون  انشاءالله ب سلامت بیاد بغلت عزیزدلم انقد ذوق کردماااااا 😍😍😍😍😍😍 ...

نشی عزیزم مرسی انشالله دعا کن برام دیشب یکم درد داشتم شیاف گذاشتم بهتر شد خیلی ترسیدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

زهرام نیستش 

الهه ام نیست معلوم نیست کجان 

بی معرفتا نمیان یه خبر بدن 

واقعا ک 😠

زهرام نیستش  الهه ام نیست معلوم نیست کجان  بی معرفتا نمیان یه خبر بدن  واقعا ک 😠

اره زهرا ک بیخبر محو شد هزار بار زنگیدم پیامش دادم جوابمو نداد اره مورچه هم دیگه مارو یادش رفت انگار انشالله هر جا باشن دلشون شاد باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40