2737
2734
عنوان

ازدواج رو تبدیل به شغل کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 23 پست
دیگه کی ازدواج می‌کنه که شغل باشه  نه دختر نه پسر زیر بار ازدواج نمیره  بره هم سال اول ع ...

نه بابا اتفاقا بچه ها الان روشون بازشده

نمی بینی این دهه هشتادیا فرت فرت ازدواج میکنن

هیچی عوض نشده 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زن هایی رو میشناسم که افتخار میکنن به اینکه تو خونه میشینن و از مرد پول میگیرن. 

البته که هر کس مالک زندگی خودشه ولی بیشتر این زن ها در سن بالا پشیمون میشن که ایستادن روی پای خودشونو یاد نگرفتن.

در راستای ادامه فرهنگ‌سازی بگم:  دختراتون رو مستقل و موفق بار بیارید حق طلاق رو بگیرید براش&n ...

درسته..حقوق زیادی هستن که دخترمی تونه اوناروبعدعقدبگیره می تونه به جای مهریه حق نصف کردن اموال روبگیره(اسمشونمی دونم😁)اینطوریه که زن ومردبعدازدواج هرچی به دست اوردن نصف میشه بینشون درصورت طلاق که ارث شاملش نمیشه

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
2728
نه بابا اتفاقا بچه ها الان روشون بازشده نمی بینی این دهه هشتادیا فرت فرت ازدواج میکنن هیچی عوض نشد ...

چی بگم

اطرافیان ما که اصلا حاضر به ازدواج نیستند،ازدواج هم میکنند سال اول عقد جدا میشن

خواهر خود من میگه دیوونس کسی که دنبال ازدواج بره

اما دوره ای که من ازدواج کردم همه دنبال شوهر تور کردن بودن 

من زن هایی رو میشناسم که افتخار میکنن به اینکه تو خونه میشینن و از مرد پول میگیرن.  البته که ه ...

دقیقاحالاافتخارکردنشون به کناربه زنای شاغلم پزمیدن این کارشونو

چی بگم اطرافیان ما که اصلا حاضر به ازدواج نیستند،ازدواج هم میکنند سال اول عقد جدا میشن خواهر خود م ...

اوهوم

من توهمین نی نی سایت دیدم دهه هشتادیه و حامله هم هس

کلا سن 15الی20سال دخترا به بلوغ جنسی میرسن ولی به بلوغ عقلی نمیرسن

تو این بازه اکثرا فاز ازدواج دارن و جلوشونو نگیری خودشونو به باد میدن

حالا یکی خانوادش مخالفت میکنه یکی برعکس تشویق میکنه

بنظرمن حانواده ها باید بیشتر مراقب باشن چون تو این سن نوجوون اصلا قدرت تصمیم گیری نداره و هیجاناتش غلبه دارن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
درسته..حقوق زیادی هستن که دخترمی تونه اوناروبعدعقدبگیره می تونه به جای مهریه حق نصف کردن اموال روبگی ...

این روش هم هست ولی من شخصا اینم قبول ندارم چون توی کشورهای خارجی امتحانش رو پس داده و موفق نبوده. مثلا فرض کن خانم یا آقا یه ورزشکار حرفه‌ای باشه که کلی درآمد داره یا بازیگر یا هر شغل پر درآمد دیگه‌ای. بعد از طلاق باید الکی الکی نصف هرچی تو اون مدت زحمت کشیده رو بده به طرف مقابل! در صورتی که شاید اصلا همسرش هیچ نقشی نداشته توی بدست آوردن اون پول مخصوصا اگه مشکل داشته باشن با هم. بخاطر همین قانون، خیلی ها توی کشورهای دیگه اصلا ازدواج نمی‌کنن و همینجوری غیررسمی ازدواج می‌کنن مثل افراد مشهور و میلیونر.‌

من می‌گم بهتره انقدر ازدواج رو مادی نکنیم وقتی هم هر دو طرف دستشون جیب خودشون باشه واسه خودشون چیزی می‌خرن یا اگه اعتماد و عشق باشه اصلا ممکنه کل داراییشونم به اسم همسرشون بزنن. ولی مهم اینه که از نظر قانونی احتمال سواستفاده ها کم باشه. مثلا زن حق و حقوقش رو بگیره مرد هم زیر بار مهریه‌ای که نتونه بپردازه و ازش بعنوان چماغی برای طلاق دادن استفاده کنه، نره. 

2738
این روش هم هست ولی من شخصا اینم قبول ندارم چون توی کشورهای خارجی امتحانش رو پس داده و موفق نبوده. مث ...

من اینارودرنظرنگرفتم درسته..اگه هم مردوهم زن شاغل بودن وباهم ازنظرمادی زندگی روتامین کردن دراین صورت اجراکردن این شرط منصفانه اس