2726
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 20 پست
سلامت باشین همچنین ❤ منم دو روز ازمایش دادم  نمیدونم کی برم دکتر منم میخام استرس الکی نگیرم&nb ...

برو که برات قرص ویتامینه چیزی بنویسه 

شب هر کسی به اندازه درد هایش عمیق و بی صداست... :) 🧡
سلامت باشین همچنین ❤ منم دو روز ازمایش دادم  نمیدونم کی برم دکتر منم میخام استرس الکی نگیرم&nb ...

ممنونم عزیزم.بنظرم ۸ هفته برو هم قلب تشکیل شده هم ساک.ممکنه زودتر بریم ساک تشکیل نشده باشه الکی استرس میگیریم.من زیردلم سمت چپ وراست گاهی درد میگیره وقتی زیاد وایسم رو پا اره کمرمم درد میگره .موقع ظرف شستن همینطور

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم.بنظرم ۸ هفته برو هم قلب تشکیل شده هم ساک.ممکنه زودتر بریم ساک تشکیل نشده باشه الکی استر ...

اره منم خیلی استرسیم تا جایی که بتونم نمیرم ، 

اخه من همش تو استراحتم درد میگیره ترسیدم 

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
2728
اره منم خیلی استرسیم تا جایی که بتونم نمیرم ،  اخه من همش تو استراحتم درد میگیره ترسیدم

نه عزیزم نترس.ان شاءالله که چیزی نیست

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻