2737
2734
عنوان

امروز دوستم زنگ زد خوشبحالت ازبین ما فقط توخوشبختی

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 35 پست
اره عزیزم ولی روم نمیشه به کسی بگم

اون مريضيه مگه؟ بابا اين چيزارو براي خود درد و مريضي نكن، افتادگي يا با ورزش درمان ميشه يا نهايتش با يه عمل ساده

غصه اش رو نخور 

برو ورزش كگل رو سرچ كن انجام بده 

اخه اون ینفر ک نمیتونه دردتو دوا کنه پس بگیم ک چی؟ 

من به مشاور کنکورم از ترس هام میگفتم...فکر کردم مشاوره ...می‌تونه کمکم کنه....جلسه آخر بهم گفت خیلی غر میزدی...حالم ازش بهم خورد.

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه مدت همش از خوشی هام مبگفتم یهو انقد بدبخت شدم الان دیگه همش از بدختی هام میگم چرا نباید گفت؟

از طرفی دل میسوزونی و انرژی منفی جذب میکنی 

از طرفی هم درداتو بگی دشمن شاد میشی.هیچکس تو این دنیا رفیق نیست اصلا و ابدا هییییچکس

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
2731
از طرفی دل میسوزونی و انرژی منفی جذب میکنی  از طرفی هم درداتو بگی دشمن شاد میشی.هیچکس تو این د ...

ولی من بعضی دوستامو میبینم خیلی باهم صمیمی آن و تو مشکلات کنار هم

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
اون مريضيه مگه؟ بابا اين چيزارو براي خود درد و مريضي نكن، افتادگي يا با ورزش درمان ميشه يا نهايتش با ...

اره میدونم دکترگفت بهترنمیشه والان خفیف نیاز به عمل نداره ولی من خیلی حساسم دوس دارم زودترعمل کنم