2726
عنوان

چرا ادمای بد نمیمیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 40 پست
بد و خوب و فقط خدا تشخیص میده گلم تازه خدا الرحم الراحمینه میبخشه قربونش برم مهربونه😭😭

یعنی منو میبخشه؟؟ اخه من نمیتونم خودمو ببخشم با دوست پسرم ازدواج کردم ولی میگم خیلی گناه کارم چون دوست پسر داشتم😔

میمیرن ولی عمرشون طولانیه معمولا   اونایی ک ادم خوبن زود میمیرن

دقیقا نمیدونم چرا آدمای بد عمرشون اینقدر طولانیه؟یکی تو فامیل خیلی اذیت میکرد ۹۶ سال عمر کرد و راحت ترین مرگ رو هم داشت

حالا آدمای خوب به بدترین شکل ممکن و زود میمیرن

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی منو میبخشه؟؟ اخه من نمیتونم خودمو ببخشم با دوست پسرم ازدواج کردم ولی میگم خیلی گناه کارم چون دو ...

ازدواج کردی باهاش گلم درسته قبلش گناه بود ولی خدا خیلی خیلی بیشتر از حد تصور ما مهربونه ببین تو سوره حمد بعد بسم الله الرحمن الرحیم یه الحمدالله رب العالمین میاد دوباره میگه الرحمن الرحیم 

داره یه سره به بخشندگی و مهربونیت خدا اشاره میکنه

2728

من آدم خوبیم ولی حس می کنم دستم نمک نداره اینجا هم کسی نمی‌شناسه منو ک بخوام بگم من خوبم و اینا 🥲 اکثرا بهم میپرن  نمیتونم این خوش قلبی بیش از حد رو ترک کنم نمیتونم با کسی دعوا کنم براام مثل مرگه

حتی تو سایت هم 

کسی چیزی بهم بگه فوورا دلم می‌شکنه تو هم آدم بدی نیستی فقط احساسات درس میشه... 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
شاید طول عمرشون طولانیه تا زجربکشن بخاطر بدیشون 🤔از این نظرهم نیگا کنید  

نه ادم بداواسه اینه که دیگران رواذیت کنن وآسایشوازشون بگیرن وبیش ترباطبیعت جوره ذات طبیعت همینه

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
یعنی منو میبخشه؟؟ اخه من نمیتونم خودمو ببخشم با دوست پسرم ازدواج کردم ولی میگم خیلی گناه کارم چون دو ...

او برو بابا همه با دوست پسرشون ازدواج میکنن 

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
دقیقا نمیدونم چرا آدمای بد عمرشون اینقدر طولانیه؟یکی تو فامیل خیلی اذیت میکرد ۹۶ سال عمر کرد و راحت ...

آره والاراحتم میمیرن

دقیقا نمیدونم چرا آدمای بد عمرشون اینقدر طولانیه؟یکی تو فامیل خیلی اذیت میکرد ۹۶ سال عمر کرد و راحت ...

از کار و حکمت خدانمیشه سر دراورد

ماهم ادم ظالم اطرافمون داریم ک سنشون زیاده بعد بیشتر اونای ک خوب بودن تو جوانی یامیانسالی فوت شدن

میگن خدا کسیو ک خیلی دوست داشته باشه زودتر میبرش پیش خودش

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا
از کار و حکمت خدانمیشه سر دراورد ماهم ادم ظالم اطرافمون داریم ک سنشون زیاده بعد بیشتر اونای ک خوب ب ...

شایدواسه اینه که ادم خوبا بیش تراینجااذیت میشن ومحیط باهاشون سازگارنیست وبرعکس آدم بدابیش تربامحیط جورن وبهترازپسه خودشون برمیان ودیرترمیمیرن