2733
2734
اره واقعی بود بنظر منم چهره بچه غمگین بود😪

چهره خودش ک گریه میکرد دیگه مطب بود.ی خورده شکمم داشت.حس کردم اونی ک گفت گریه نکن مادرش باشع ی جوری با تندی گفت گریه نکن.

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تا هفت ماهگی شکم نداشتم،بعد یه کوچولو شکم درآوردم،روز آخر بارداریم ۵۹کیلو بودم، بچم به دنیا اومد ۳۵۰۰ بود.

حالا دنیا هم واقعا بارداره یا نه نمی‌دونم اما از رو شکم نمی شه قضاوت کرد.

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪
خب بچه رو ول کرده رفته اخه گفته بود از من نیست

بنظر من نقشه باشه ک بگن رابطشون بهم خورده ک مهراد راحت برگرده ایران و کاراش راست و ریست کنه دوباره بهش برگرده.چوت ممکن بود بخاطز رابطش با دنیا نتونه برگرده این ترفندش باشه ک بتونه بره ایران 

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
2738

میگن بچه از طریق اسپرم اهداییه

و دنیا میخاست اقامت بگیره ک میگیره اینطوری

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
امین فردین توضیح داد تو یوتیوبش

چیی گفت؟

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
دو روز دیگ ام دنیا میاد میگ از شدت ناراحتی رفتن مهراد سقط کردم و بچم افتاده😐

اتفاقا ، لایو گذاشته  بود .ی نفر گف دنیا چند روز دیگـ  میایی  میگی بچم اوفتاده اونم گف ن بچم زندس سقط نشده 😑 با حالت زاری 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706