2726
عنوان

مامانای بهمن و اسفند و فروردین ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 459774 بازدید | 45750 پست
هلنا هم واینمیسه واسه عکس موهاشو کوتاه کردی یا کلا بلند نشده؟

کوتاه کردم موهاشو خیلی بلند شده بود نمیذاشت موهاشو ببندم منم کوتاش کردم دیگه

موهاش فره حالت داره 

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
کوتاه کردم موهاشو خیلی بلند شده بود نمیذاشت موهاشو ببندم منم کوتاش کردم دیگه موهاش فره حالت داره&nb ...

هلنا هم نمیزاره موهاشو ببنده نمیزاره هم کوتاه کنم از قیچی میترسه

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوتاه کردم موهاشو خیلی بلند شده بود نمیذاشت موهاشو ببندم منم کوتاش کردم دیگه موهاش فره حالت داره&nb ...

حرف زدنش چطوره تانیا؟جمله میگه؟

حرف زدنش چطوره تانیا؟جمله میگه؟

اره فقط یه کلمه ای میگه فعلا بلد نیس دو کلمه ای بگه مثلا بگه بابا بریم 

بیشتر کلمه ها رو میگه

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
2728
سلام عزیزم خوبی؟ گل پسرات خوبن؟ ❤️

سلام عزیزم ممنون از احوال پرسی

خوبن خدا رو شکر

متاسفانه پسر کوچیکه مشکل مغزی داره غصه عالم رو دلمه

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
سلام عزیزم ممنون از احوال پرسی خوبن خدا رو شکر متاسفانه پسر کوچیکه مشکل مغزی داره غصه عالم رو دلمه

سلام جانم 

خیلی تو فکرتم

با کاردرمانی خیلیییی بهتر میشن.. حتما پیگیری کن

از طرف من ببوسشون 😚❤️

سلام عزیزم ممنون از احوال پرسی خوبن خدا رو شکر متاسفانه پسر کوچیکه مشکل مغزی داره غصه عالم رو دلمه

سلام‌عزیزم خوبی؟تو فکرت بودم

گل پسرات خوبن؟مشکل حرکتی داره فقط؟

سلام‌عزیزم خوبی؟تو فکرت بودم گل پسرات خوبن؟مشکل حرکتی داره فقط؟

سلام عزیزم ممنونم

هم مشکل حرکتی داره هم تکلم😔

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
سلام عزیزم ممنونم هم مشکل حرکتی داره هم تکلم😔

عزیزم نگران نباش اینا جفتش با کاردرمانی حل میشه

انشاللله خدا هرچی زودتر سلامتیشو برمیگردونه ناراحت نباش توکلت به خدا باشه خودتم خیلی ورزشش بده

عزیزم نگران نباش اینا جفتش با کاردرمانی حل میشه انشاللله خدا هرچی زودتر سلامتیشو برمیگردونه ناراحت ...

ممنون عزیزم ولی متاسفانه دکتر میگه کاردرمانی فایده نداره اسیب مغزیش زیاده در حدی که یه نیم کره کامل از یین رفته😔😔

ممنون عزیزم ولی متاسفانه دکتر میگه کاردرمانی فایده نداره اسیب مغزیش زیاده در حدی که یه نیم کره کامل ...

عزیزم😔خدا لعنت کنه اون متخصص زنان رو

نمیدونم چی بگم اطلاعی تو این زمینه ندارم ولی خب باز چندتا دکتر دیگه نشون بده شاید تشخیصش اشتباه باشه توکل بر خدا انشالله چاره بشه 

توکلت به خدا باشه❤️

سلام خانوما خوب هستین؟؟ نی نی ها چطورن؟؟ چرا نیستین؟؟ کسی از ملیح خبر نداره/؟

سلام عزیزم شما خوبی؟

بچه ها خوبن؟

من با ملیح در ارتباطم خوبه خداروشکر

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706