2733
2734
عنوان

خانمای ک تو ساختمون مادرشوهر زندگی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 39 پست
اها درست میگی آخه یه ساعت قبلش کلی گریه کردم اصلا حواسم نبود چی تایپ کردم دوستم.

😢😢😢ناراحت شدم فک کردم میخواهی دعوام کنی....

خدانکنه گریه کنی عزیزم 😙منم با مادرشوهرم یجا هستیم دیگه سعی میکنم خودمو کوری وکری بزنم بیش از این روانم بهم نریزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا نشدم ک لنتی 😢😢

🤕منم یکی ام مث تو از تو بدتر 😅

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
🤕منم یکی ام مث تو از تو بدتر 😅

من دوران مجردی چاق بودم... شوهر ببین چیکار کرده دیگ😅😅

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2728
من دوران مجردی چاق بودم... شوهر ببین چیکار کرده دیگ😅😅

بگو زندگی با قوم شوهر چ کرده من از همون یکسالگیم تا الان همینجوری اسکلتم

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
بگو زندگی با قوم شوهر چ کرده من از همون یکسالگیم تا الان همینجوری اسکلتم

😅😅😅😅ب امید چاقی🤪

😅😅😅😅ب امید چاقی🤪

شتر درخواب بیند پنبه دانه😂😂😝

وای این ک خیلی بده... ولی راضیش ک بفروشین یجا دیگ بخرین مگ ادم چن سال زندس ک اونم اینجوری بگذرونه... ...

اینجا جوریک دوطبقه رو باهم میخرن هیچوقت طبقه بالا تنها به فروش نمیره بعدم مگ میزارن شوهرم به حرف خانوادشه

2738
اینجا جوریک دوطبقه رو باهم میخرن هیچوقت طبقه بالا تنها به فروش نمیره بعدم مگ میزارن شوهرم به حرف خان ...

پس کارت ساختس ک خاهر. میخای چیکار کنی؟