2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا کسی نیمده

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺

من اولی رو خانوادم میگفتن باید بیاد و قبول کنی چون از خارج از کشور بود 😔بعد عشق خودم که همه جوره به خانوادم میرسه رو میگفتن نه نیادش حتی یه دلیل هم ندارن😔 الآنم که اصلا نمی‌دونم چی بگم هوووف دعا کنید واسم یه عشقم برسم چند ساله باهمیم

کاربر قدیمی ولی به دلایلی رفتم از سایت و بعد از دوسال برگشتم ❤️
2731
کلا خاستگار زمانی حسش خوبه که یا عشقت باشه یا وقتی میاد عشقی نداشته باشی

البته در کنار این ها قصد ازدواج هم داشته باشی. من برای کنکور می خوندم که اولین کسی که جدی ازم خواستگاری کرد موضوع رو مطرح کرد. همه خانواده شوکه شده بودیم و والدینم بسیار نگران بودند که من با شنیدن این حرفها یهو هوایی نشم و روی کنکورم تاثیر نذاره

ببخشید اگ مشکلی نداره و میتدنید میشه بگید مشکلتون چیه؟؟؟

لرزش دست 🙏🏻♥️

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
لرزش دست 🙏🏻♥️

عزیزم اون ک اصلا مشکل نیس بعضیا مشکلات بزرگتر دارن ک اصلا بخودشون اجازه نمیدن ب عنوان مشکل ببینن امیدوارم هنیشه موفق و خوشبخت باشی گلی❤❤❤❤❤ 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2738
عزیزم اون ک اصلا مشکل نیس بعضیا مشکلات بزرگتر دارن ک اصلا بخودشون اجازه نمیدن ب عنوان مشکل ببینن امی ...

ممنون گلم اما یکی دیگہ از مشکلات این بود کہ دچار بیماری دوقطبی و فراموشی شدم توی تصادف

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

اولین خواستگارم عشقم بود که نزاشتن دومین خواستگارم رسمی بود که دیدمش خندم گرفت سومین خواستگارم پسرخالم بود که عادی گفتیم نه چهارمینش یه فروشندع بود بوتیک داش پنجمین هم یکی بود بازار دیدم شیشمین هم اونم تومرکز خرید دیدم هفتمینشم سنتی بود هشتمیشم پسرعمه ی بابام بود نهمیشم همسایمون برام اورد که اصلا نمیخواستمششش دیدمش دلم خواستش وعاشقش شدم الان نامزدیم😜 الان نامزدمو بیشترهمشون دوس دارم میشه یه صلوات برام بفرستین بعذماه محرم به خوبی خوشی عقد کنیم

ممنون گلم اما یکی دیگہ از مشکلات این بود کہ دچار بیماری دوقطبی و فراموشی شدم توی تصادف

باور کن من ی مشکل بزرگ دارم که اینا دربرابرش هیچه

امیدوارم همیشه موفق و خوشبخت باشی عزیزم❤❤❤

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
باور کن من ی مشکل بزرگ دارم که اینا دربرابرش هیچه امیدوارم همیشه موفق و خوشبخت باشی عزیزم❤❤❤

ممنون عزیز دلم

امیدوارم شما ھم خوشبخت باشی♥️🙏🏻

الان چی دوستش داری؟ 😍

تمام زندگی منع 😁🤷‍♀️

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
تمام زندگی منع 😁🤷‍♀️

ای جانم🥺🥺🥺❤️❤️❤️♥️♥️😍😍😍

عشقتون پایدار♥️♥️❤️❤️❤️🥺😍😍😍😍

2706