2733
2734
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 100 پست
خب چون قدش کوتاه بوده ناراحت شده  اگه قد بلند بود با افتخار میگفت تازه خوشحال هم می‌شد

من میخواستم ببینم هم قدیم پیش مهمونا نمیتونستم هی نگا کنم ولی فک کنم نباید میپرسیدم اشتباه کردم.

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لابد تو سوراخ مورچه میوفتم😉😂😂😂😂 با یه وجب قد🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣

دیوانه ها با خودشان حرف نمی زنند! آنها فقط تمام روز را به کسی که نیست،بلندبلند فکر میکنند...
2728
به هم میان؟ قدش تا کجای داییته؟

فک کنم تا سینه داییم یه سر و گردن وتنه بلنده

[QUOTE=202061755]ولی گلم ۱۶۵ که واسه یه خانووم خیلی بلنده    داداشت حتما شوخی میکنه منو ببینه چی میگه پس🤣 ...[/QUO

هر روز زن داییم مسخره میکنه فقط خدا یه زن بهش بده ۱۵۰ توبه کنه.

حالا همه رو مسخره میکنه خودش قد بلنده؟🤣🤣🤣

اره بابا خودش اندازه شتره🤣🤣ما هم بهش میگیم الم یزید🤣🤣🤣

2738
من میخواستم ببینم هم قدیم پیش مهمونا نمیتونستم هی نگا کنم ولی فک کنم نباید میپرسیدم اشتباه کردم.

به نظر من همینطور ظاهری که دیدی قدش کوتاهه دیگه نباید میپرسیدی دست گذاشتی رو نقطه ضعفش

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍