2737
2734

دوستام وقتی نیستن زندگی اروم تری دارم وقتی باشن با یه اتفاق خوب سریع حسادت میکنن وچشم میزنن براهمین باهمشون کم رنگ شدم راحترم اینجوری

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست من کلا سین نمیکنه اگه کار داره زود جواب میده وگرنه یک روز بعد جواب میده  منم از حرصش دو رو ...

من جات بودم بهش میگفتم اگرم گوش نداد دلم ک خنک میشه😂

🤍🦋                                                   
چرا کات نمیکنی؟ 

نمیدونم شاید بکنم

بهنرین کاره چون من از این نوع ادما بدم میاد اگه اخلاقش بهتر شد که هیچی وگرنه بهش میگم همه ی حرفایی که تو دلم تلنبار شده صدرصد منفجر میشم🙂

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)
2738
نمیدونم شاید بکنم بهنرین کاره چون من از این نوع ادما بدم میاد اگه اخلاقش بهتر شد که هیچی وگرنه بهش ...

کار خوبی میکنی گلم🙂🤍نزار کسی رو مخت باشع 

ولی خیلی صبوری واقعا افرین 🤗

منم اعصاب درست حسابی ندارم اگه ی خورده دیگه اذیت شم دیگه... 😂😂😐😐🙂

🤍🦋                                                   
مدرسه میری؟اگه میری احساس تنهایی نمیکنی؟

من دانشگاهمم تموم شده..با یکی از کلاس اول تا دبیرستان همکلاس و صمیمی بودیم ازدواج کرد خودشو گرفت ب حدی ک تولدمم تبریک نگفت.. دیگه با کسی صمیمی نشدم الانم با دوستای دبیرستان یا دانشگاه سلام علیک دارم ولی با هیچکدوم صمیمی نیستم با همکارامم همینطور

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!