2733
2734
عنوان

پشیمونم از پرستاری

| مشاهده متن کامل بحث + 3257 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا کادر بیمارستان اکثرا مغرور و بداخلاقن 

حالا گذشته از پرستاران بهیاران خدماتیاتشونم بهتر نیستن 

تخت دختر منو میکوبوند به درو دیوار که مثلا ببرتش عکس و ام ار ای بچه دو سالع 

گفتم بده خودم ببرم گفت به درک بیا ببر 

کلا انگار شانس من بود 

ولی خب چند تاییشون خیلی مهربون بودن  انشاالله همیشه سلامت باشن

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

عزیزم رشته های پزشکی و پرستاری و امثال این رشته از خودگذشتیگی و صبوری میخواد به هرحال اسمش روشه 

پرستاری کردن !!!!

بیمار ادا داره اطفار داره هزارتا به قول شما لوس بازی داره پرستار انقدر باید صبور باشه باهاشون کنار بیاد 

من بچه بودم ۱۲ ۱۳ سالم بود عمل شه بودم بعد عمل درد داشتم همش گریه و زاری میکردم پرستاره اومد مورفین زد بهم چند دقیقه بعد که اروم شدم برگش به مامانم گفت صداش خفه شد انشالله 

بببن من تا عمر دارم اون حرف و از یاد نمیبرم 

ولی پرستارای گل دیگه ای داشتم در طول درمانم عین پروانه دور سرم میگشتن خدا حفظشون کنع

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2731
علاقه نداری وگرنه هر شغلی دردسر خودشو داره

عزیزم همه ویز علاقه نیست.. خیلی از پرستار هارو میشناسم با کلی عشق و علاقه اومدن سمت پرستاری، بعد چندسال گریه‌شون میگیره، مشکلاتی که داره عشق و علاقه رو از بین میبره

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤
حالا گذشته از پرستاران بهیاران خدماتیاتشونم بهتر نیستن  تخت دختر منو میکوبوند به درو دیوار که ...

وای اونو نگو  پسرم بیمارستان بود  بهیار هم‌واسه من آدم شده بود  میومد همش دعوااا  اخم  خجالت نمی کشید مبادا بچت ملحفه رو کثیف کنه  اگر کثیف بشه ملحفه نمیدم بهت   

آخه من چی بگم بهش بچه سه ساله مریض  خوب امکانش زیاده به هر دلیلی ملحفه کثیف بشه  اصلا مگه کار ایشون چیه غیر این کارا تو بیمارستان   انگار جراح قلب بود خاک برسر

وای اونو نگو  پسرم بیمارستان بود  بهیار هم‌واسه من آدم شده بود  میومد همش دعوااا &nbs ...

اره میفهمم خیلی سختع خدا ادمو گیر ادمای بد نندازه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
ففط مامایی

من هم فقط مامایی. دو سال پرستاری کار کردم چیزی جز فحش از طرف همراه بیمار و خود بیمار نصیبم نشد. باور کنید دیوانه وار باید کار میکردم.آخرش دیدم دارم خودمو داغون میکنم . نه خواب درستی، نه استراحتی. همش شیفت. جنازه میشدم برمی گشتم خونه. باید با هر ساز مریض برقصی. تازه کلی هم فحش میشنوی. ماما هستم.شرف داره رشته ام. اینقدر که تو پرستاری بهم سخت گذشت مامایی این طور نیست. 

مامایی میری اصلا خود بخود مهربون میشی مخصوصا موقع زایمان گرفتن و در آغوش گرفتن بچه. خودم بارها و بار ...

عزیزم💚

من خودم الان پشت کنکوریم ولی فکر نکنم دیگه بخونم برای تجربی

مامایی احساس میکنم رشته ای که حتما باید توش علاقه باشه چون بعضی چیزاش سخته

به نظر من هر کسی وارد هر رشته ای میشه باید قبلش خوب تحقیق کنه و سختی های کار را در نظر بگیره،درسته ش ...

همراه بیمارم شلوغی و خستگی پرستارو درک کنه و حداقل فوش نده بد رفتاری نکنه دادوبیداد نکنه

تدریس خصوصی زبان🔠🔤رفع اشکال زبان راهنمایی و دبیرستان،تقویت گرامر و مکالمه انگلیسی،😊می‌تونید داخل همین سایت درخواست دوستی بدید یا کامنتم رو ریپلای کنید.دانشجوی پرستاری👩🏻‍⚕️💉💊