2726
عنوان

به نامزدم گفتم اگه میدونی ... بیااا

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 22 پست

کلا اینطوری نگو تو پیامم مطرح نکن حضوری بگو یه روز که حالتون خوش بگو کنارت خیلی احساس خوشبختی میکنم ولی کاش فلانی انقد اذیتم نمیکرد زندگی به کامم تلخ میشه رو رابطمون اثر میذاره خودت حدش رو مشخص کن نذار من درگیر شم حرمتا از بین بره و.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجی من اگه باهاش ازدواج کنم خبلی اگه قراره اینجوری باشه من اذیت میشم

اینطوری میگی تو نمیتونی یا بیا تموم کنیم خیلی بار منفی داره همدلی ایجاد نمیکنه میوفته رو دنده لج با پنبه سر ببر زندگی سیاست میخواد بچه بازی دربیاری از چشمش میوفتی 

اسی ب نظرم پاک کن.حرف جدایی رو بذار برای اخرکار ک همه ی راه هارو رفته باشی و نتیجه ندیده باشی.

بنویس (خر کنش یه کم)عزیزم من دوس دارم تصمیات زندگی مونو باهم دوتایی بگیریم...باهمفکری و باهم بودن.یعد ج که داد بنویس میدونی چقد خوشبخت میشیم که نذاریم از همین الان کسی ذخالت کنه به زندگی مون؟ بعد سرصحبت که باز شد بگو میدونی من چقد دوست دارم بخاطرت با خیلی چیزا حاضرم کنار بیام..ولی با شرایطی که پیش اومده دارم ذره به ذره اب میشم..دخالت های بقیه اذیتم میکنه...و بعد اروم اروم یگو با ذلیل و مثال و تاکید میکنممم اسی با زبون چرب و نرم (مردا رو باید خ*ر کرد)بهش بگو ابجی ت این جوری اینجوری

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
2728
نه فقط دارم منطفی باهاش حرف میزنم

این منظقی نیس گلم این بچگیه.

پیام تو پاک کن.زن باید سیاست داشته باشه این کارت خیلی بارمنفی داره اونم مردا که خیلی غرور دارن و لجبازن

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
اینطوری میگی تو نمیتونی یا بیا تموم کنیم خیلی بار منفی داره همدلی ایجاد نمیکنه میوفته رو دنده لج با ...

مهریه ام خیلی کمه این خواهرش از اون خطرناکاس من قراره برم یه شهر دیگه اونجا غریبم فقط میخام بهم حق طلاق بده