2737
2734
من کاری به اون مردا ندارم.ولی اینجور لوس بازیارو عشق نمیدونم

🤷🏻‍♀️برام مهم نیس   فقط یکم عجیب بود برام که چرا همه ریختن سرش ....

از نظر شما ممکنه لوس بازی باشه  ولی من که با دیدن زندگی یه عده بیشتر پی میبرم به عشقی ک توی زندگیم جریان داره...

بازم هرکس یه جور میپسنده...  من یکی مردی ک بخاطر خانومش مرخصی بگیره رو ترجیح میدم تا اونی که فقط یه غذا سفارش بده و بی حوصله و اخمو باشه انگار طلبکاره...  

انشالله شماهم ازدواج میکنی با یه عاشقش.. اونموقع میفهمی مزه ی لوس شدن توسط عشقت چه شیرینه

آنقدر که تورا میخواهم  بودن خودرا نمیخواهم  "D"
شوهره من از قبل پریودی هوامو داره تا چند روز اول که درد دارم روز اول معمولا غذا میپزه تا پریود میشم ...

دقیقا منم اوج سختیم دو روز اوله که کلا انگار زایمان کردم  داغون میشم از درد...   بعدش روز سوم کم کم خودم به کارای خونه میرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا نگفتم یه هفته گفتم دوروز...    دوما شوووهر نکردم ازدواج کردم.. سوما من درحدیه دردم ک ...

اخ ببخشید پرنسس که بجا ازدواج کردن گفتم شوهر کردی.

شما وقتی ازدواج میکنی یعنی شوهر کردی مرد هم وقتی ازدواج میکنه یعنی زن گرفته.

وقتی ازت بپرسن فلانی کیه میگی شوهرمه.( احتمالا ازونجایی که پرنسس واز خاندان سلطنتی هستی میگی همسرمه که باز همون معنی شوهر رو منتقل میکنی)

برای همسرِشوهر و همسرِزن هم دوتا کلمه جدا داریم تو زبان انگلیسی که جدا از هم استفاده میشه.

درضمن شما حق داری هر چند روز که میخوایی استراحت کنی.ولی ایا من از شما پرسیدم یا فضولم که داری برامن توضیح میدی؟؟

همینجور که (چون روحیات متفاوته)من حق دارم از چیزی چندشم بشه وبه شما ربطی نداره ودلیلی هم نمیبینم که بخوام برای شما توضیح بدم که بهت برخورده و طلبکاری.(نکنه فکر کردی اینجا همه شوهرت که هرجور میخوایی ریپلایی میکنی و انتظار داری همه بهت احترام بذارن؟)نظر هرکی برای خودت ارزشمنده ودلیلی نبود شما منو ریپلای کنی

گرفتی یانه؟؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731
اخ ببخشید پرنسس که بجا ازدواج کردن گفتم شوهر کردی. شما وقتی ازدواج میکنی یعنی شوهر کردی مرد هم وقتی ...

چقد تند و بی ملاحظه ای...   خدا بهت آرامش بده   چون من آخر کامنتم برات آرزوی خوب کردم ولی شما عادت داری به حمله کردن ...  

کامنت هارو با لحن خشن خودت نخون  🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

🤷🏻‍♀️برام مهم نیس   فقط یکم عجیب بود برام که چرا همه ریختن سرش .... از نظر شما ممکنه لوس باز ...

والامن پری میشدم مجبور بودم دوتا دوتا پد بذارم وحتی ۲۴ ساعت برم سرپا شیف تو بیمارستان برا همین نیاز به خوابیدن و استراحت و عشق ازین سبک دوست ندارم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اخ ببخشید پرنسس که بجا ازدواج کردن گفتم شوهر کردی. شما وقتی ازدواج میکنی یعنی شوهر کردی مرد هم وقتی ...

درجواب اون قسمتی ک گفتی مگه فضولم  یا پرسیدم که داری توضیح میدی  باید بگم  اره پرسیدی...   

ولی یکم گل گاوزبون برات عالی گل دختر   بااینهمه حرص به خودت صدمه میزنی🌹

2738
آره منم مرد مهربون دوست دارم که همینطور هم هست خداروشکر برا من میگه اصلا غذا درست نکن تا کامل خوب بش ...

خیلی عالیه گلم واقعا قدرشو بدون  چون اینطور ک فهمیدم خیلیا اینجوری نیستن....      و اینجا نگو  من که توبه کردم.. یه سری عقده ای بهشون برمیخوره شوهرم بهم‌میرسه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خخ منم خیلی ۱ضعیفم ۳۶کیلوام😑تیروییددارم کم خونم هستم ولی خو مجردم😁

خوب واقعا تو نخوایی هم وقتی پری میشی خود به خود ضعیف میشی.

خیلی مراقب خودت باش.من زنعموم با ۵۰ سن و ۴تا بچه خیلی ضعیفه.۴۰ کیلوعه.مشکل ناباروری هم داشت.

البته نمیدونم چرا عروسای مامان بزرگ من همه اینجوری بودن.

مامان خودم و زنعمون اخریمم مشکل باروری داشتن.

من زنعموم مشکل ژنتیکم داره.دخترش تو یک سالگی خود به خود فوت کرد پسر بزرگشم که ۲۳ سالشه یکم نرمی استخوان داره

خیلی عالیه گلم واقعا قدرشو بدون  چون اینطور ک فهمیدم خیلیا اینجوری نیستن....      ...

بله متاسفانه به جا اینکه برن زندگی خودشونو درست کنن میان با مردم اینجا دعوا راه میندازن جوابشونو نده اصلا 

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
چقد تند و بی ملاحظه ای...   خدا بهت آرامش بده   چون من آخر کامنتم برات آرزوی خوب کردم ولی ...

گاهی وقتا تعجب میکنم از این همه حسادت و عقده ی یه زن سن بالا خیلی زشته زنی ۳۰ ساله باشه ولی پراز اخلاق های بچگونه که حسادت ازش میریزه رو خودتون کار کنید خدایی ریپلای هم نکنید چون کامنتتونو نمیخونم

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   
سلام ببخشید اگه خانواده همسرت یا مادرش ناراحتت کنه شما چه رفتاری انجام میدید ؟ به شوهرتون میگید؟

معمولا میگم والبته خودم تنها دربرابرشون مقابله میکنم چون همسرم دخالت نمیکنه تازه فکرمیکنه من مقصربودم