2737
2734

مبارکه عزیزم تو این شب عزیز دعا کن منم بیبیم مثبت بشه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزار بار مبارک باشه برای منم لطفا دعا کنید😔🙏🏻 

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

ای جااااان 😍 مبارکههههه ♥️

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرِ تازه🤰🏻🥰🤍🐥 دانشجوی دکتری💓پژوهشگر👩🏻‍🔬رشته و شغلی که از اول عاشقش بودم🫀کوردِ زاده‌ی تهران و در حال حاضر مسافرِ سرزمین‌های دور🍭ما دخترا باید سعی کنیم همیشه مستقل باشیم🦄پس از حالا واسه مستقل بودنت برنامه‌ریزی کن🤞من دوست دارم در حد توانم در آگاهسازیِ دوستانم در این سایت تلاش کنم و این کارو به بقیه هم توصیه می‌کنم💚کتابهای خوبی که میخونم رو بهتون معرفی می کنم در این هشتگ: #کتاب_با_نازوند 📚 توجه !! اگه یه تاپیکی رو قفل می‌کنم به این دلیله که احتمالا در اون بازه‌ی زمانی وقت ندارم پاسخگو باشم و نمی‌خوام شرمنده‌ی الطاف عزیزان بشم. 
2728

مبارک باشه خانم گل چه قدم زیاد مثبته 😁😍به سلامتی بغل بگیری 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2738