2726
عنوان

زخم دهانه رحم فقط متأهل هابیان.

| مشاهده متن کامل بحث + 2773 بازدید | 29 پست
سخته؟ درد داره؟هزینه اش چقدرشد؟

فریز اصلا درد نداره که 

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
سخته؟ درد داره؟هزینه اش چقدرشد؟

اسی، روغن درخت چای بگیر بزن ب دهنه واژنت 

من افتضاح شده بودم هر چی رفتم دکتر خوب نشدم، روغن درخت چای از داروخونه گرفتم چن روز زدم خوب شدم

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا با آب داغ سوختی یا مثال زدی؟ اگ واقعا سوختی کمی عسل رو بریز تو آب  بعد بدنتو باهاش بشو ...

نه عزیزم براثر خشکی شدی واژن موقع نزدیک زخم میشه وبعدش عفونت می‌کنه دیگه درمانش طولانیه.

نه عزیزم براثر خشکی شدی واژن موقع نزدیک زخم میشه وبعدش عفونت می‌کنه دیگه درمانش طولانیه.

آها متوجه شدم

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه سلامتی نی نی توراهیم ، پدرومادرم ،خودم و شوهرم بفرست‌،،ان شالله همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم❤
سوزس شدید دارم من یه روز پماد نزنم واویلاس از زندگی افتادم اشکم در اومد 😭

انشالله زود خوب بشین سوزش رو نمیشه تحمل کرد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
از داروخانه بگیرم؟

بله عزیزم 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
سوزس شدید دارم من یه روز پماد نزنم واویلاس از زندگی افتادم اشکم در اومد 😭

اسی منم یه ماه درد کشیدم 

تا خوب شدم

2706