2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی بار یه ی کدشارژایرانسل ۲تومنی برام اومدشماره رونمیشناختم منم خوشحال کدوواردکردم وشارژواستفاده کردم برای چندسال پیشه اوموقع ۲تومن بدک نبود .ی نیم ساعت طول کشیدیه پسره زنگ زدبه گوشیم گفت ۲تومن شارژاشتباهی فرستادم برات .گفتم استفاده ش کردم ایقدعصبانی شدگفت تا ۵دقیقه دیگه اگه شارژوبرام نفرستی شمارتو توکل ایران پخش میکنم😂😂😂جدی هم میگفت منه بدبختم اوموقع مجردبودم ازترس فورا رفتم مغازه خریدم براش فرستادم تاولم کرد اسکول گداصفت نکبت

کاربری ۳ساله م بخاطربرق کوفتی تعلیق شد .مرسی آزادی بیان
2728
من ی بار یه ی کدشارژایرانسل ۲تومنی برام اومدشماره رونمیشناختم منم خوشحال کدوواردکردم وشارژواستفاده ک ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😭

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
من ی بار یه ی کدشارژایرانسل ۲تومنی برام اومدشماره رونمیشناختم منم خوشحال کدوواردکردم وشارژواستفاده ک ...

منم یه بار از بیکاری و بی حوصلگی و افسردگی و تنهایی رو تخت عین جنازه پهن شده بودم یهو یه پیام اومد باز کردم دیدم یکی یه شارژ مستقیم واسم گرفته دوتومنی بود

البته چندماه قبلش داشتم ده تومن شارژ میگرفتم شمارمو اشتباه زدم رفت واسه کس دیگه😐

منم یه بار از بیکاری و بی حوصلگی و افسردگی و تنهایی رو تخت عین جنازه پهن شده بودم یهو یه پیام اومد ب ...

ضررکردی خواهر 😂😂😂.حالاتوخوبه دیگه برای ۲تومن تهدیدنشدی

کاربری ۳ساله م بخاطربرق کوفتی تعلیق شد .مرسی آزادی بیان