2726
عنوان

برای شناخت مردها سوالی دارید بپرسین

| مشاهده متن کامل بحث + 15454 بازدید | 442 پست
چشم فدات شم ☘

بی بلا نفسم خدانکنه بی ابجی میشم 💜

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بی بلا نفسم خدانکنه بی ابجی میشم 💜

ی سوالی بپرسم دوستم امسال کنکورتجربی دادوموفق نشد چون نتیجه اون چیزی نبود که میخاست ..بنظرت رشته تجربی یاحالادکتر شدن اون ذهنیتی که ازش دارن قشنگ ترنیس تاواقعیت ؟آخه بیشترا عاشق لباس سفید ولقب خانوم  دکتر واینا وارداین رشته میشن دوستم علاقش واقعا این نیس چون توان درس خوندن زیادرونداره میگه.. استعدادای زیادی هست ولی نمیدونم چرا بزرگترا دارن باآینده بچه هاشون اینکارومیکنن توخودت موقعی که دندون پزشک شدی باخودت نگفتی خب ینی همین بود ؟پشیمون نشدی وآیااگه زمان به عقب برمیگشت دوباره هم انتخابت همین بود؟خیلی دوست دارم بدونم ☘

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
ی سوالی بپرسم دوستم امسال کنکورتجربی دادوموفق نشد چون نتیجه اون چیزی نبود که میخاست ..بنظرت رشته تجر ...

چرا من گفتم یعنی همین بود انتظارم بیشتر بود چون عمرمو پاش دادم همه خوشی های نو جوانیم فداش کردم جامعه یه جوری ایجاب میکنه که اگه به گذشته برمیگشتم بازم این رشته رو انتخاب کنم چون تنها شغلی که حدودا بهتره همین شاخه های پزشکیه ولی من ارزوم بود مهندس شم ولی نشدم چون بابام دکتر میخواست یکسالم به خاطرش پشت موندم  🤕🧡✌

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
چرا من گفتم یعنی همین بود انتظارم بیشتر بود چون عمرمو پاش دادم همه خوشی های نو جوانیم فداش کردم جامع ...

آخی خب شاید مهندس میشدی واقعا موفق تربودی نمیدونم چرا تصمیم گیری روبه عهده بچه هانمیزارن...

دوست منم که فعلا درگیره پس توام میگی اون ذهنیتی که داشتی ازپزشکی خیلی جذابتره تاواقعیت بهش میگم حتما

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜

اگه خدای نکرده طرف فریب کار باشه به این راحتی و به زودی نمیشه شناختش

یه روش عالی و مجانی برای شناخت دیگران پیدا کردم

توی روابط موثر با دیگران (با همه) کاربرد داره و کاملا هم علمی ثابت شده

دوره هاش رو جاهای دیگه از چندصد هزار تومن تا چند میلیون تومن می فروشند 😑

اما یه ویدئو رایگان توی یوتیوب پیدا کردم که عالیه و همه جزئیات رو گفته

پیشنهاد می کنم حتما وقت بذارید و ببینیدش و بنظرم لایک کنید و کانالش رو دنبال کنید که دلگرم بشه

https://youtu.be/iGB-vAid_dI

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

توی گوگل هم ( کانال یوتیوب نوروزی آکادمی ) رو سرچ بزنید پیداش می کنید

اما چون ویدئو زیاد داره با همون لینک بالا بازش کنید راحت تره

😊