2726
عنوان

دوست داری فردا چه اتفاقی بیفته که از خوشحالی اشک بریزی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41050 بازدید | 1074 پست
چندسالشه؟؟چرا دیابت گرفته؟

۷ سالشه نمی دونم چی شد ۱۵ روزه فهمیدم و انسولین رو شروع کردم براش قلبم درد می کنه براش انقدر گریه کردم چشمام کور شده دیگه😔😔😔😔😔

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه‌راهکار‌‌بده‌‌آپاندیس‌بگیرم‌جدیه

نمنه؟؟؟آپاندیس بگیری؟؟؟چی جدیه؟؟

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
2728
خو‌میخوام‌‌آپاندیسم‌عود‌‌کنه‌‌درد‌‌بگیره‌عمل‌کنم‌‌دو‌‌سه‌‌روز‌‌‌وقت‌‌اضافی‌پیدا‌کنم

راهکاری برای عود آپاندیس ندارم ولی میتونم دعا کنم خدا بهت کمک کنه🙃🙃🙃

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
راهکاری برای عود آپاندیس ندارم ولی میتونم دعا کنم خدا بهت کمک کنه🙃🙃🙃

هی‌‌‌اگه‌‌برا‌‌دعا‌‌‌‌‌بود‌‌‌که‌‌چشمام‌‌از‌‌گریه‌‌‌کور‌‌شد‌‌بس‌‌که‌‌سر‌‌نماز‌‌‌‌‌گریه‌کردم

هی‌‌‌اگه‌‌برا‌‌دعا‌‌‌‌‌بود‌‌‌که‌‌چشمام‌‌از‌‌گریه‌‌‌کور‌‌شد‌‌بس‌‌که‌‌سر‌‌نماز‌‌‌‌‌گریه‌کردم

با گریه و زاری مشکلی حل نمیشه

خدا اگه بخاد هر اتفاقی میفته البته اگه بنده اش حرکتی داشته باشه